Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Érdemes-e elkezdenem olvasni...

Érdemes-e elkezdenem olvasni a José Silva & Philip Miele Agykontrol című könyvet?

Figyelt kérdés

Letöltöttem pdf formában a telefonomra és még nem kezdtem bele,de érdekel.. Csak azon gondolkoztam hogy érdemes-e belekezdenem 15 évesen?

Segít-e majd abban,hogy hogyan legyen kiegyensúlyozotabb életem vagy hogy jobban menjen a tanulás?


2012. nov. 11. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem
2012. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen! Ha ennyire unatkozol, hogy még erre is rászánnád magad, akkor igen! Valamivel le kell kötni a figyelmed.
2012. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Zsizsik666 ***** válasza:
90%

Ajjajjj, nehéz ügy...ha nincs családi hajlam, vagy te tudomásod szerint neked nincs hajlamod skizofréniára, neurózisra, depresszióra, stb. mentális betegségekre s ha nem minden jót ettől vársz, s nem minden hited csak ebbe veted, akkor igen!

Egyébként mentálisan betegen csak óvatosan alkalmazható.

S figyelj rá, hogy a pozití gondolkozásnak is vannak negatív hatásai!!!

[link]

Ez elég jó leírja, s tovább is gondolhatod, saját értelmezésed szerint. Én 10 évesen tanultam, s megértettem, 15 évesen elkezdheted ha minden stimmel.

2012. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

Ne felejtsétek el, kedves szkeptikusok, hogy az Agykontroll a tudatalattit is megpiszkálja!

Tehát, nem úgy van az, ha unatkozik, piszkálgathatja az elméjének rejtett bugyrait :D

2012. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Persze! Csak foglalkozz mással is. Pl Anthony Robbins műveit is melegen ajánlom, számomra önfejlesztés terén ő az etalon, agykontroll csak kiegészítés.
2012. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ne, nagyon béna. Nekem nem segített semmit, sőt, majdnem tönkretette az életemet :(
2012. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

ezt sosem értettem, hogy egy ember életét, hogy tudja tönkre tenni..


am ez a te döntésed, mindig volt 2 oldal, a szkeptikusok és a hívők, de ha nem ismered a könyvet akkor ne dönts afelől, hogy milyen

2012. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Ismerem, sajnos...
2012. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az első ,a hatodik és nyolcadik válaszolótól kérdezném azt,hogy mi rosszat tapasztaltatok ?

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 11. 19:34
 10/16 Karesz6969 ***** válasza:
95%

A rossz tapasztalást én kizárnám...nekem segített.


Konkrétan akkor fogtam a kezembe először - jó régen volt - amikor 3 hónapig ágyhoz kötött beteg voltam és olyan fájdalmaim voltak amit senkinek sem kívánok.


Az agykontroll segítségével ezeket a fájdalmakat sikerült csökkentenem, elfogadható szintre. Ezen kívül a gyógyulásomat is elősegítette - orvos nélkül - ha hiszitek ha nem. Ezt nem a szomszéd nénitől hallottam, hanem velem történt meg saját tapasztalás.


Igen is van értelme fiatalon is belekezdeni de nem csak átfutás szinten hanem pontról pontra haladni benne, elvégezve a feladatokat és csak azután továbbmenni.


Persze nem csak arra jó amit a példámban említettem sok egyéb másra is és igen, a tanulást is meg lehet vele könnyíteni, de ehhez már tényleg végig kell rágni magad rajta, de csak akkor ha komolyan gondolod és nem szeszélyből, unaloműzés kapcsán forgatod a könyvet.

2012. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!