Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Hogy tudnám elérni, hogy a szerelmemmel álmodjak?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam a tudatos álmodással( minden egyes cikket elolvastam a tudatos-alom.hun, ki is próbáltam szinte mindent) több hétig-sikertelenül. Mondták, hogy erősen gondoljak rá elalvás előtt-az is csak egyszer sikerült, de akkor is csak egy pillanatig, azután rögtön másról álmodtam.Mit kéne tennem?

Csak azok válaszoljanak, akik ezt komolyan vették!



2013. aug. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, még több gyakorlás, és még egy kis gyakorlás is. Meg kell találnod, hogy neked melyik technika válik be. A WBTB technika egész jól tud működni kezdőknél is, csak épp akkor tanácsos használni, ha hétvége van. Különben reggel kómás leszel tőle. A másik tipikus probléma, hogy túl izgatott vagy előtte, így a WILD technika nem fog könnyen menni. Ugyanis: tudatos álmodáshoz előbb el kell aludni! Az meg nem megy, ha izgatott az ember...


Sok sikert!

2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem egyszer sikerül...:)
2013. aug. 21. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

két módszer van amihez nem kell nagyon gyakorolni, és mindkettő azon alapszik hogy az agyad a nappal történteket dolgozza fel.

(zárójelben hozzátenném, ahogy álmodsz, és felébredsz, rögtön írd le az álmot, mert el fogod felejteni...)



első: egész nap rá gondolsz, már már mániásan, és megpróbálsz új információkat gyűjteni róla vagy olyan perspektívából nézni ami szokatlan, olyan módon pl lerajzolni ami neked fura: kulcsszavak: egész nap, folyamatosan, szokatlan dolgok

az első verziónál olyan töménytelen infót kapsz róla amit már nem lesz időd feldolgozni. oh és éjjel az utolsó dolog amire gondolsz ő legyen, és lehetőleg vmi élénk dolog. pl egy videó róla, vagy a furi rajzod (hosszabban nézd, de ne gondolkozz).


mivel és itt jön a kettes verzió. amit nem vagy képes napközben feldolgozni, azt este fogod (traumásoknak ezért vannak rémálmai). és ezt tudod kihasználni ha pl valami számodra feldolgozhatatlan szituációban rajzolod le. vagy csak elképzeled, de nem gondolod teljesen végig a történésfolyamot..és ebből jön a második módszer:


tehát második módszer: ne dolgozd fel az infót amit aznap kapsz róla. pl néz róla egy képet, de mindig csak 1-1 másodpercig, aztán dugd el és ne gondolj rá többet aznap, egyszer sem, csak mikor megint előveszed, és újra csak 1-1 másodpercig.

2013. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!