Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodással lottószámok...

Tudatos álmodással lottószámokat meg lehetne álmodni?

Figyelt kérdés
hogyan?
2013. aug. 22. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha lehetne, mindenki azt álmodná. Nem gondolod?
2013. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és ha valakinek sikerül, akk írja már meg nekem a számokat privátban. Köszi! :)
2013. aug. 22. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Hát persze hogy meg lehet.


Azért nincs ötös vagy 4 hónapja a lottón! :)

2013. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha lehetne, akkor miért ilyen ritkán van lottóötös? Tényleg ennyire primitív vagy, vagy csak ennyire lusta vagy gondolkodni?
2013. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM
2013. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 8 15 16 23 42
2013. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem lehet szerintem sem vagy ha lehetne nagyon erősen kell tudni tá zni esetleg az ott látott dolgokat valahogy megjátszani :)) sok sikert ellenben azokkal a válaszadókkal nem értek egyet hogy akkor mindenki megnyerné ha lehetne hiszen nem lottózik mindenki és nem is tudnak sokan tá zni akik pedig egyszerre lottóznak és tá znak is még kevesebben vannak. Természetesen én is azt gondolnám hogy nem lehet, viszont a múltban van nagyon sok olyan álomlátás amely végül beigazolódott. persze lehet véletlennek is nevezni, de azért ha jobban megvizsgáljuk ezeket nagyon sok az összefüggés. Szerintem érdemes lenne megpróbálnod, tá zz, nézz számokat a lottón vagy a sorsoláson, és amint felkeltél írd le ezeket. Játszd .meg, sokat nem veszíthetsz :D ha nyersz azért írj egy privit hogy sikerült így :D
2013. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 18 45 1 26
2013. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kolléganőm mesélte, hogy egyszer megálmodott 5 számot, fel is adta még aznap az ötöslottót. Azon a héten ki is húzták mind az öt számot, csak egy bibi volt a dologban, hogy a hatos lottó nyerőszámaiban volt az az öt szám...
2014. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!