Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ilyen egyszerű lenne (újabb...

Ilyen egyszerű lenne (újabb csoda )?

Figyelt kérdés

- már feltettem egy hasonló kérdést de akkor mámról volt szó


gondolatban a kihúzott fogamat próbáltam visszanöveszteni

éjjel nappal megpróbáltatás elképzelni, hogy hasija és feszíti a fogam ínját ahogy búvik kifele és lás csodát, 3 hétre rá meg jelenik a sarka.


bár egy éve is próbáltam magasságom növelésével de akkor nem voltam benne biztos , hogy amiatt van....

( akkor lefekvéskor meditálás után hanyatt fekve, elképzeltem ,hogy minden egyes pontból a molekuláim távolodnak egymástól és közéjükbe ujjak kerülnek, de olyan élénken, hogy valósággal ereztem mintha nyilallanék).


25f


2013. aug. 29. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:

mámról = másról


( más témába illő csodáról )

2013. aug. 29. 11:03
 2/5 A kérdező kommentje:
hasija = hasítja , nyilallanék = nyullanék
2013. aug. 29. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is elképzeltem már és nekek is megjelent a fogam egy kicsit fájt de elviselhető volt, a sérült fogamnál meg ilyen enyhülést éreztem és elképzeltem a sebet és azt hogy apró molekulák asebhelyére állnak és aztán összeforrnak és meg is gyógyult úgyhogy sztem működhet pár vagy esetleg minden embernél
2013. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
" Enyém a hadvezéri pálca, mely megveré Napoleont! ...."
2013. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben kedves utolsó ? :)
2013. aug. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!