Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Leírnátok nekem az agykontroll...

Leírnátok nekem az agykontrollnak egy egyszerű és hatásos módszerét?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongós vagyok és hajlamos a pesszimista gondolatokra. Ugye ha ez elhatalmasodik, az önbeteljesítővé válik. Ezért szükségem lenne egy olyan módszerre, ami erősíti bennem a pozitív gondolatokat és ez esetben sokan mondják, hogy nagy valószínűséggel össze is jön amit szeretnék. Persze ha rajtam múlik, önmagában semmiképp nem elég, akkor tenni is kell érte, de ha a szerencsén van a kérdés, vagy nagyon akarjuk, akkor sokkal nagyobb esély a siker ha pozitívan gondolkodunk. Így van ez?
2010. júl. 6. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Így van. Az agykontroll a gondolataid uralásáról szól a leginkább.

Az alap az lenne, hogy próbáld meg semmissé tenni a negatív gondolatokat. Velem is előfordul, de azután mindig elmondom magamban, hogy nem ez/nem így fog történni, és ezután pozitívan képzelem el. Amit még megpróbálhatsz, hogy mielőtt elaludnál vagy mikor felkelsz (ha félálomban vagy, az az alfa - előfordul, hogy belealszol, ezzel számolni kell :) ) de még kicsit kómás vagy, elképzeled, hogy szerencsés napod, illetve életed lesz.

Ha van rá pénzed, érdemes elmenni egy tanfolyamra is, de ha nincs akkor még szívesen keresek neked dolgokat.

2010. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!