Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ilyen egyszerű lenne?

Ilyen egyszerű lenne?

Figyelt kérdés

A múlthetén, úgy döntöttem kipróbálom a tudat állatitól való kérdezést + az alvás kontrollt .


Lefekvés előtt, elképzeltem magam előtt 3-3-3 2-2-2 1-1-1 közben elképzeltem, hogy ellazulok. Miután ez megvolt elmondtam gondolatban, hogy olyan almot latok amiben meglátom a jövendőbelimet vagy útmutatást kapok arra, hogy hogyan találjak rá + olyan jól alszok mintha 10 órát aludtam volna és reggel 6:00 kelek.


Lás csodát reggel 6 kor kipihenten ébredtem, és nem volt szükségem egy kv.ra sem a cégnél (programozó vagyok) annak ellenére , hogy éjjel kettőkor feküdtem le.


Az almot persze nem kaptam meg, de délután mikor hazamegyek, rám irt facebook-on egy lány, hogy, találkozni szeretne velem addig addig csavargatta a dolgot míg végül az jött ki belőle, hogy szeretne a barátnőm lenni.

( A fura dolog az egészben, hogy mar vagy 4 éve ismerem, de eddig mindig húzódozott ha próbálkoztam, és több mint 1.5 éve nem tankoztunk személyesen a kifogásai miatt ... de elég gyakran beszélgettünk ... s most meg egyből lerohan és pont akkor mikor kipróbálom az Agykontroll ezen gyakorlatát. )


Írnátok hasonló elég megdöbbentő/ humoros tapasztalatokat ?



2013. aug. 12. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De amúgy is minek akarsz tankozni a nőkkel?
2013. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
átkozott hibajavító tankozni = találkozni
2013. aug. 12. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tolod, gratulálok! Sokan nem így kezdik és csak fokozatosan fejlődnek fel ilyen szintre. Ha Te is még tovább akarsz fejlődni (az agykontroll szlogenjét követve - "egyre jobban!"), akkor DOmokos Gabi könyvét ajánlom, abban találsz elég sok megdöbbentő sztorit. :)
2013. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló módon találkoztam a szerelmemmel.


Megjegyzem: 4 évvel ezelott fuzott, 2 evig nem irtunk :)

2013. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!