Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » S. O. S! Lehetséges hogy a...

S. O. S! Lehetséges hogy a lelkem, és a tudatom egy másik valóságban ragad?

Figyelt kérdés
Legutóbb mikor hallucinogén anyagot használtam, azt tapasztaltam hogy átkerültem egy teljesen másik világba. Tudatomnál voltam, és hatalmas volt rajtam a pánik, mert nem tudtam vissza jönni. Csak hangosan imádkoztam Istenhez hogy segítsen. Persze aztán ismét itt voltam. De rettegek attól hogy valami kóma szerűségbe zuhanok... napokra, hetekre hónapokra, miközben a lelkem és a tudatom ismét egy idegen világban van. Spirituálisan eléggé fejledt, és inteligens ember vagyok. Mindig is álmodozó voltam... Sosem éreztem otthonomnak ezt a világot. Ez alapján mit mondotok, lehetséges ez? Mert csodás dolog a hallucináció, de ekkora árat nem óhajtok érte fizetni.

#Hallucináció.
2013. szept. 5. 00:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Ahelyett, hogy hülyeségeket kérdezgetsz, inkább le kéne állni az anyaggal.
2013. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Hehh, én néha elgondolom, milyen érdekes lehet ilyeneket használni, de mivel én túl érzékeny vagyok amúgy is, a tudatmódosító szerekre és a pánikra, így nem merném, mert bele is őrülnék. Ma megittam egy erős kávét, és tisztára elmebeteg lettem, meg remegtem.

Nagyon érdekes lehet. A kérdésedre válaszolva veszélyes amit művelsz, mert igen az agyad lehet hogy már nem áll vissza normálisra és ott maradsz, vagyis "elmennek otthonról", és ezt most komolyan mondom, segítő és megértő szándékkal.

2013. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen érdekes volt nagyon... rengeteg dolgot láttam, tapasztaltam... Talán az volt a baj hogy késő este volt, és még biciklizni is elmentem. Akkor zörögtem be teljesen, mikor bicóval elmentem. A hazaút olyan 10 percre volt. Bicóval 5. Én úgy éreztem órákra elmentem.
2013. szept. 5. 01:11
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Talán nem kéne drogozni, ha nem egy pszichiátrián kikötni.


Sehol nem ragadt semmid, csak ilyen a drog.

2013. szept. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
40%

Ha lsd-t használtál könnyen lehet hogy egy rossz fázisba, érzelemvilágba kerültél vissza, ennek a rizikója minden utazásnál fennáll, mindig a 4 fázis egyikébe kerülsz vissza. Ezek a születésed fázisai (minden utazásod egy meghalás-újjászületés élmény), az első a magzat lét állapota,az utolsó a megszületés utáni pillanat mely szabad, tág és felfedezésre vár.. kifejezetten meleg kellemes és boldog hely mindkettő, a közbeeső másik két állapot, amikor már nem férsz el az anyaméhben eléggé és szorít a hely és menekülnél de kint félsz és nemtudod mi lesz talán meg is halsz épp... és amikor éppen megszületsz ami pokolian fáj és szorító érzés...


Pihenj egy kicsit, ülj le és gondold át ezeket magadban, gondolkozz, vajon mi történhetett, nem bánthat semmi, ne foglalkozz mással


ne hallgass a psziciáterekre vagy azokra akik pszichiáterekhez akarnak küldeni, nincs olyan hogy elmebetegség, minden normális úgy, ahogy most van.


Ez az általad megélt valóság. A pszichiáterek a 'beteg' embereknek a (felelősségteljesen és tudatosan használva alig ártalmas, inkább hasznos) "rekreációs" drogoknál jóval erősebb központi idegrendszerekre ható TUDATSZŰKÍTŐ hatású szereket és nyugtatókat adagolnak várva hogy jobban lesznek...


Ha nem lesz jobb a közérzeted pár héten belül a gondolkodástól, akkor viszont- érdekesnek hathat- a megoldás megközelítőleg ugyanannyi mennyiségű és fajtájú hallucinogén bevitele, melynek hatására a fentebb említett 4 állapot közül ismét átkerülsz egy másika mint a rulettgolyó, hátha az jobb lesz :)


Annyi dimenzió van amennyit teremtesz magadnak, te döntöd el hol a lelked és mi is a célod! Minden utazásodnak legyen célja! Ha ezen okfejtés alapján esetleg megkísérled korrigálni azt ami elveszett,egy pillanatig se feledd közben, hogy mi is a célod! Nincs mitől félned, ez mind létező és működő dolog, csak földi létünk korlátoltsága és beszűkültsége folytán ezeket a tapasztalatainkat egyfajta isteni látásmódképp éljük meg; ez lehet ijesztő, hiszen ez végtelenszer több információ mint amit eddig egyszerre felfogni voltál képes...


Sok sikert! És ne feledd, mindig kell hogy legyen egy célja az utadnak! csak előre tekints, ha elég bátor vagy hogy afféle istenként láss, azt keresd hogy hogyan fordíthatod azt amit láttál Mások és a Te saját fejlődésed érdekében hasznosítani. Kerüld a bűnt és a negatív dolgokat, használd a jót és boldogat, szeresd a többi embert, mert egyszer, (épp ha kicsit gondolkodsz rajta )megérted hogy mindenki egy és mindenki Te vagy és az egész Univerzum a Te fejlődésed érdekében jött létre.

AZ EGÉSZ rendszer lényege hogy Te mint Mindenki boldog legyél ezen a földön és egyre inkább tisztában legyél azzal hogy milyen csodálatos vagy valójában csak így hogy működsz, élsz és meghalsz majd újjászületsz?


Nézd hol segíthetsz! És soha ne vigyél túlzásba semmiféle szenvedélyt. Kerüld az alkoholt és a média tudatszűkítését. Legyen szép jövőd!

2013. szept. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács...ha elfogadod.

Állj le vele!

2013. szept. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Lenne kedved pontosan leírni ezt a világot? Szívesen elolvasnám, szerintem mások is.
2013. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Antimod ***** válasza:
100%

Én is szívesen elolvasom egy hosszabb beszámolódat.

De tényleg állj le az anyaggal! A tudatod - amíg a testedben vagy - nem ragadhat más világban, az agyadat viszont jelentősen módosíthatja a szer, amelynek hosszú távú hatásai lehetnek a túladagolás reális veszélyén túl.

2013. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha spirituálisan fejlett, intelligens ember lennél, nem használnál hallucinogéneket, de legalább is, nem lepődnél meg azon, ha ilyesmit tapasztalsz.

A nevében is benne van:hallucinogén, tehát hallucinálsz tőle.Amit olyankor tapasztalsz nem valós.Létezhetnek más dimenziók, szellemlények, meg egyebek.De a hallucinogén által ezekkel nem létesítesz kapcsolatot, mert amit olyankor látsz, az csak az agyad játéka a drog hatására.

Igen, kóma szerűségbe zuhanhatsz, bedilizhetsz, akár meg is halhatsz.

2013. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
És még biciklire is ülsz ilyen állapotban, gratulálok!Remélem, kocsid nincs.
2013. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!