Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehetséges az, hogy egy...

Hogy lehetséges az, hogy egy képet átvetítek másik helyre?

Figyelt kérdés

Szememmel minden rendben szerintem, de tegnap este zuhany után az történt, hogy kijöttem, bejöttem a szobámba.

Ránéztem a TV-re, majd következő pillanatban máshova(ekkor szőnyeg) és ugyan furcsa lesz ez most, de megjelent a szőnyegen a TV mozgó képe. Nem teljes fényerővel, és villódzva. 3-4mp-ig néztem ott.

Utána elgondoltam hogy mi volt ez. És próbáltam többször is de kb fél óra után sikerült újra. Nem tudom hogyan. De most már ha erősen koncentrálok, meg tudom csinálni.



2012. nov. 18. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ezotéria és nem is agykontroll. A jelenség létezik, csak nézz szét az interneten, hány ilyen kép van, amit bámulni kell, azután a falra nézni és megjelenik. Bumm.
2012. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző, a retinára beégett kép sokáig megmarad. Nincs ebben semmi ezotéria.
2012. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem beégett kép, hanem látom a mozgó képet máshol, és színesben.


nem az a beégett micsoda amiről beszéltek, tudom mire gondoltok.

2012. nov. 18. 16:54
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval mozgó adás, de elég egyértelműen leírtam.
2012. nov. 18. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már mese.
2012. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
habbal
2012. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamiről odatükröződött esetleg? És csak akkor látod ha megfelelő szögben állsz. Biztos meg lehet magyarázni úgy, hogy ne ezotériás hókusz-pókusz legyen. Ha meg nem, akkor csak kitaláltad.


Fapuma

2012. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
De jó nektek, bakker, hogy a szőnyegen is TV megy! Dobd ki az eredetit, és nézd a szőnyegen! xD
2012. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a projektort!
2012. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedj kevesebbet szintetikus drogokból és eltűnik!
2012. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!