Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ugye nem lehet agykontrollal...

Ugye nem lehet agykontrollal mások életében kárt tenni?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek ebben... nem akarok hinni benne hogy az agykontrollt rosszra is lehet használni. De anyukám szegény már másra nem tud gondolni.

A nagyanyám sosem volt egy százas, kb minden héten megfenyeget bennünket valamivel, ha épp nem minket akkor a környéken élők idegeit tépázza. Már többször mondta nekem is meg anyámnak hogy megkeseríti az életünket. Évekkel ezelőtt megismerkedett az agykontrollal és azt mondja hogy ezzel sikerülni fog tönkretennie majd minket. Tanfolyamokra meg táborokba jár, és ki tudja még mikbe.

Mostanában elég sok minden rossz történt velünk ezért is hozta föl anyukám egy beszélgetésnél hogy nem-e mégis sikerül neki. Igyekeztünk őt megnyugtatni egy példával hogy akkor a politikusoknak is mennyi rosszat kívánhatnának az emberek mégsincs semmi bajuk.

De valami mégis piszkál: a karrierem és a szerelmi életem a romokban (kb nincs is), bár fiatal vagyok a derekam eléggé kivan és még pár apróság. Anyukámnak is megvannak a gondjai.

A józan eszemmel tudom hogy egy másik ember átkai nem valósulhatnak meg. De mi van ha mégis? Vissza tudnátok egy kicsit állítani a hitemet?


2013. szept. 6. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Lehet. Sőt öngyilkosságba és gyilkosságba is lehet hajszolni más embert az agykontroll bizonyos technikáival.
2013. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hajszolni lehet, de nem holmi varázslattal. A zagykontrollal önuralmat szerezhetsz, és elvileg hatékonyabban terrotizálhatsz másokat, viszont ez egyszerűen védhető, ha pl minden kapcsolatot megszakítotok vele. Tehát saját viselkedéseddel másokat manipulálhatsz, az ilyen átok meg a mese habbal témakör.
2013. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Velünk lakik nem tudunk minden kapcsolatot megszakítani vele :S El se hiszem hogy ez tényleg előfordulhat :S
2013. szept. 6. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:

3 Pedig lehet. Sőt, nézz utána a katonai agykontrollnak.Érdekes dolgokat fogsz találni.


Nálatok nem egy idős nő tevékenykedik ez ügyben hanem egy szőke középkorú nő.

2013. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kerüld a negatív embereket. Költözz el. Mindenáron.
2013. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5 Az ilyen gykontrollos szarok útálják a nyilvánosságot, mindig a háttérben szeretnek tevékenykedni. Hát napvilágra kell hozni szépen a cuccost:xD A legjobb műsor.
2013. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A tanfolyamon azt mondta az oktató,hogy az agykontrollt,csak jóra lehet használni...
2013. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 Tévedsz.Járj utána, és több ezer esettel találkozol negatív dologgal kapcsolatban.
2013. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*az agykontrollt,csak jóra lehet használni.


Szóval ne próbálj becsapni senkit.

2013. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én hiszek abban, hogy az összes mentális technikát lehet jóra és rosszra is használni.

Számomra ez egyértelmű.


Szerintem az csak mese, hogy az agykontroll csak jóra használható.

2013. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!