Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az, hogy ha valamit...

Miért van az, hogy ha valamit eltervezetk, mindig az ellenkezője történik? (lent)

Figyelt kérdés

vegyük példának, hogy látok egy lány, a fejemben lejátszódik többször is a beszélgetés, hogy megszólítom, és beszélgetük x,y témáról, és ezt több verzióban zajlik le a fejemben, de ha netán lenne bátorságom megtenni a kezdeményesést, akkot totál az ellenkezője történik. de ha nem gondolok a témára, akkor viszont egész jól elsül a dolog. (szerintem)

ne nézzetek ketyósnak, de nekem tényleg vannak ilyenjeim. :) esetleg valakinél észlelhető hasonló dolog?


2013. szept. 7. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen ugyan ez a helyzet velem, immáron 21 éve, de úgy mindenben... Megtanultam együtt élni vele, sőt. Van erre egy jó taktikám, mégpedig a pesszimizmus. Bizonyos mértékig. Nekünk ez direkt beválik. Mindenről a rossz kimenetelt képzelem el, és eleve úgy állok neki a dolgoknak, hogy esélyes h nem fog sikerülni, és az ellentéte jön be... vagy is sikerülnek... kihasználom ezt a nem is tudom mit... de tényleg ez van. Bárkinek mondtam eddig, még senki nem tapasztalta ezt, náluk normálisan működik a dolog. De örülök, h más is szenved ilyesmiben :D
2013. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél, de legalábbis sokaknál: mert emberek vagyunk...:)

Spontán kell viselkedni, nem tervezgetni, általában nem jön be. Hiába gondolsz el előre dolgokat, ha nem mész oda és beszéltek, akkor semmi nem lesz.

Ne konkrét beszélgetésekre gondolj, hanem témákra, kérdésekre, amiket felhozhatsz/feltehetsz.

2013. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha el is tervezed, akkor zajlana le úgy, ahogy a fejedben, ha telepátiával rávennéd a másik felet, hogy úgy reagáljon, ahogy te azt eltervezted. Jó az álmodozás, csak abban sosem vesszük figyelembe az emberi tényezőt, csak a saját vágyainkat, akaratunkat. Ez egytényezős dolog. Naná, hogy másképp sül el, ha már két tényezős. Egyszerű, gondolj bele, egyetértés is ritkábban van, ha már kettőn áll a dolog - és minél több tényező, annál kevésbé van egyetértés, annál kevésbé irányítható akármi is.
2013. szept. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A Fekete ***** válasza:
Nekem a "pozitív közöny" vált be. Teszek rá, úgy lesz, ahogy lehet és annyi.
2013. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Ha nem tervezgetek sokat, akkor sokkal jobban sül el általában.
2013. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem, ha a párommal pásztorórát töltök, mindenképpen elsül. Ha tervezgetek, ha nem...
2013. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor tervezgetünk akkor ugye mindig a legjobbat akarjuk,csak az élet biza zsivány és jól beleköp az ember levesébe ez természetes dolog.Ne aggódj ez van.Ember tervez Isten végez szokták mondani jelképesen.
2013. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan a filmekből indulnak ki. Látnak valamit, tetszik a szöveg, megmarad bennük, még ha csa tudat alatt is. Aztán amikor a valóságban más választ kapnak, mint amit a szőke bombázó adott a vásznon, leblokkolnak, hiszen nincs meg a végszó. Ezért nem szabad egy beszélgetést tervezni. A beszélgetésnek, az ismerkedésnek különben is arról kell szólnia, hogy ODAFIGYELSZ, mit mond a másik.
2013. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!