Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Balogh Béla: A tudatalatti...

Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata! Van aki végighallgatta az előírt 6 hónapig? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyanok válaszoljanak akik tényleg végighallgatták a 6 hónapot!! A könyv szerint csak azután érezhető a hatása. Érdekelne, milyen pozitív változások következtek be utána az életetekben? Működik? Bejött a több pénz, jobb munkahely, ideális társ, stb?

2013. szept. 11. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak a gyorstalpalót hallgattam meg, csak szinten tartás miatt, a Titok után. Nekem működött, a mai napig működik is (nem valószínű, hogy Balogh Béla, inkább a Titok).


Ideális társ, jobb munkahely, több pénz, mind megvan :)

2013. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek a dolgok valósak, és működnek, sokan sokféle technikát dolgoznak ki, de az nem azt jelenti h mindenkinek ugyanúgy ugyanabban az időben lesz is hatása.

mivel ez egyénre szabott, a hatása csak tőled függ, senki mástól.

elvileg holnaptól is használhatnád ha rájönnél mi az értelme.

2013. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet a neten ehhez hozzájutni?
2013. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak fél évig hallgattam,hanem a mai napig meghallgatom,amikor csak tehetem.

Fontos,hogy átgondold,el is hidd a hangzottakat és egy idő után aszerint kezdesz cselekedni.Te magad tudsz változtatni a dolgaidon az életeden,tulajdonképpen erre vezet rá.Hatásos!Youtube-on fent van.Hallgassátok végig!

2013. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Hallgatom amikor csak tudom, van hogy egész nap, ha itthon vagyok.

Második válaszoló, hogy érted azt hogy holnaptól is használhatnám, ha rájönnék mi az értelme?

Harmadik, ha írsz privit, el tudom küldeni neked ha gondolod.

A hatások csak 6 hónap múlva érződnek, vagy azért éreztétek a hatást előbb is? Arra gondolok, hogy kisebb sikerek, szerencsés "véletlenek" ilyenek pl történtek-e veletek?

2013. szept. 11. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Probald ugy elkepzelni, mintha valaki ugy szokna le a dohanyzasrol, hogy azt mondogatja maganak, hogy 'mar nem dohanyzom'. Igazabol 1 pillanat is eleg, ha az agyadat (a lelkedet) at tudod allitani ebbe az uj nezopontba.


Egeszseges eletmodra torteno atallashoz is siman hasznalhato. Dontes kerdese, ha ezentul maskepp szeretnel elni, nem kell ra varni 6 honapot. El kell hinni, tudni kell, hogy mukodik es mukodni fog :))

2013. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt értem és a dohányzásról én is így szoktam le, 1 nap alatt :)

De amit most a legeslegjobban szeretnék az egy új munkahely, mert a mostanit nem bírom... Már attól is rossz kedvem lesz ha csak rágondolok hogy be kell mennem. Hívnak interjúkra, járok is, de még semmi... Most ezt hiába mondogatom magamnak hogy van új munkahelyem, ha egyszer nincs :)

Meg hát azért ehhez kevés az hogy én eldöntöm hogy ide felvesznek és kész. Vagy hogy van ez?

Az az igazság hogy egyszer 2 hónapig agykontrolloztam napi 3x 20 percig hogy felvesznek valahová (álomállásom volt akkor) és elhittem, bíztam, elképzeltem magam ott, minden.. Már attól is a fellegekben éreztem magam, ha csak eszembe jutott, mert TUDTAM hogy ott fogok dolgozni, ugye Titok, meg agykontroll, meg pozitív gondolkodás...

Nem vettek fel. Annyira fájt és annyira csalódott voltam hogy el se tudom mondani. Ha nem éltem volna bele magam annyira akkor nem lett volna ennyire szörnyű érzés :(


Szóval most már nem merek ilyeneket agykontrollozni meg elképzelni... Mert ha nem jön össze csak ezerszer rosszabb érzés, mert már beleélted magad.

De a Balogh Bélát hallgatom... adtam egy utolsó esélyt ennek a pozitv gondolkodásnak..

2013. szept. 11. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy akkor nem sikerult, csak annyit jelent, hogy meg nem volt itt az ideje ;) Soha ne add fel :))
2013. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A teremtés törvénye így nem működik. Úgy értem hogy neked ki kell találnod valamit, pl részletesen leírod hogy mit akarsz, milyen legyen a munkahely stb és annak adsz energiát, de egy bizonyos kiszemelt dologgal kapcsolatban nem működik. Ha te kitalálod hogy ezen és ezen a helyen akarsz dolgozni akkor sajnos úgy nem megy. Ugyanez érvényes a társ bevonzására. Nem lehet azt mondani hogy én xy-t akarom, hanem max csak olyat, hogy én ilyen és ilyen társat szeretnék (és leírni a részleteket).


Én amúgy egy idő után áttértem a Paksi Zoltán féle gyógyító meditációra, csak esténként hallgatom ezeket, most pedig felváltva hallgatom, mikor mihez van hangulatom.

2013. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy elolvasod e még...

Én is hallgattam, karácsonyra kaptam meg kb 8 éve. Nagyon rossz időszakom volt, Anyutól kaptam, mert hiába végeztem el az agykontroll tanfolyamot, annyira stresszeltem magam, hogy nem tudtam relaxálni. Én folyton hallgattam, éjjel is nagyon halkan, szinte nem is hallottam, nappal is egész nap, akkor hangoan. Először nem hittem benne, de lenyugtatott, elterelte a figyelmememet a bajaimról. Abban hamar hatott, hogy megváltozott akapcsolatom jó irányba, a közvetlen közelemben lévőkkel, majd júniusban betoppant a szerelem, októberre 180 fokos fordulat következett be. Nem egy pillanat alatt, hanem az apróbb változások eredménye akkor ért be. Szerintem fantasztikusan működik. Gazdagságra nem vált be, csak emberi kapcsolatokra, sikerre, elismerésre, boldogságra, illetve az egész gondolkodásomat változtatta meg, hiszem, hogy ilyen módszerrel bármit el lehet érni. a 6 hónap tényleg igaz, ha valamit alfázok, az is kb 4-6 hónap alatt érik be. Talán ez a vonzás törvénye. Szóval nyugodtan hallgatgasd. Ja, akkor kb. 2 évig hallgattam éjjel, ill. utazásokkor. Azóta egyre ritkábban , van h.1-1 év kimarad, és megint sok rossz van az életemben. Sajnos elég negatív gondolkodású vagyok, nekem intravénásan kellene ezeket a pozitív gondolatokat az elmémbe juttatni.

2013. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!