Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet átprogramozni a...

Lótusz szirmok kérdése:

Hogyan lehet átprogramozni a tudatot, a tudatalattit, a negatív tulajdonságokat?

Figyelt kérdés

Kedves fórumtagok!

Érdekelne hogyan lehet átprogramozni a negatív tulajdonságokat, azaz a tudatosakat és a tudat alatt meghúzódó negatív tulajdonságokat.

Egyszer olvastam azt hogy fel kell venni azt, hogy milyenné szeretnénk vállni, több dolgot össze kell szedni. pl. kedvesebb leszek.

és a felvett hanganyagot megkell hallgatni elalvás előtt. és ezt hónapokig kell csinálni minden este. őszintén megmondom nem próbáltam még ki, mivel nem tudom, hogy el tudnék-e aludni utána.... :)

ti milyen módszereket tudtok? van ebben tapasztalatotok? mit érdemes kipróbálni?

nem veszélyesek ezek a dolgok h átalakítjuk a tudato szintet és a tudatalattit?



#tudatos #tudatalatti #átprogramozás #negatív tulajdonságok átprogramozása
2013. aug. 15. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz naponta TV-t és rövidesen át vagy programozva.
2013. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne veszélyes a pozitív programozás? Attól talán nem kell tartani, hogy jobb emberré válsz.

Szerintem nem kell hanganyag, elég ha magadban mondogatod. Főleg akkor, ha észreveszed hogy helytele volt valakihez a hozzáállásod.


Amúgy van egy jó mondás. "Ha szeretnél egy tulajdonsággal rendelkezni, csak viselkedj úgy, mintha már a tied lenne."

/sajnos szó szerint nem tudom/

2013. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a hooponopo-t használom egy ideje és nagyon jó.

Ezt hallgatom szinte minden reggel és este is. Meg nap közben is többször.

Vagyis ezeket a dalokat. A meditációt pedig szinte minden reggel és / vagy este is.


Bagdi Bella CD-jét keresd.

2013. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!