Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon mitől lehet? Harmadik...

Vajon mitől lehet? Harmadik szem, vagy csak elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Van hogy néha éjszaka amikor fekszem az ágyban, előjön olyan minthogyha rendkívül gyors össze vissza beszédet hallanék... és mindenféle minta jelenik meg előttem... persze csak csukott szemmel, és ilyenkor képtelen vagyok elaludni... ha kinyitom a szemem, a dolgok rázkódnak előttem... van hogy fel kell kelnem, villanyt kapcsolni mert nem tudok helyrejönni. Vajon mi lehet ez? Mint az LSD hatás... csakhogy már kiskorom óta van :( Most 18 vagyok.. és sosem használtam semmi szart. Talán valami a harmadik szemmel lehet? Az a durva hogy éjszaka szinte bármikor elő tudom ezt az állapotot idézni... érzem hogy merülök el benne... próbáltam már teljesen elmerülni, de minél mélyebben vagyok benne annál jobban rettegek, és annál jobban elvesztem a józan eszem :S

2013. szept. 19. 00:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csupán kezdesz átsiklani az álom világába, tudományosan "hipnagóg tudatállapot". Ezt a zagyavaságot és is gyerekkoromtól fogva megfigyeltem, szerintem mindenkinél így van csak sokan nem annyira tudatosak hogy észrevegyék.

Nincs miért aggódni, érdemes inkább bele olvadni. A gondolkodó elme joggal aggódik ugyanis ő ekkor ideiglenesen megszűnik. Ne feledd te nem a gondolkodó elme vagy :)

2013. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Tömtöröm válasza:

Sziasztok!

"Mint az LSD hatás..."

Nekem erről egy könyv jutott eszembe, a címe: Rabindranath R. Maharaj – Dave Hunt: Egy guru halála.


Nekem is voltak olyan élményeim, amiktől teljesen megdermedtem, mintha az idegeimet rángatnák. Ilyenkor sokszor úgy éreztem, hogy megőrülök...

Nekem a 'problémák' akkor kezdődtek, amikor közelebb kerültem az okkultizmus...


A könyvet régebben olvastam már, pár dolog azért még megmaradt. A férfi, akiről szól a könyv, hindu családban nőtt fel, híres guru volt az apja. Mindenki azt várta, hogy a fia a nyomdokaiba lép. A könyvben mesél a meditációban átélt élményeiről és az ezzel kapcsolatos gondolatairól, érzéseiről. Valamilyen úton módon kapcsolatba került a kereszténységgel és elkerült Európába, ahol kapcsolatba került drogosokkal. Számára az volt a megdöbbentő, hogy olyan élményeket írtak le ezek az emberek a drog hatását illetően, amit ő meditáció közben élt meg.


Van egy másik fajta spiritualitás is, amit a Biblia kínál. Abban Isten kifejezetten megtiltotta az embernek, hogy bizonyos okkult dolgokat űzzenek.

2018. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!