Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Már reggelről arra koncentrált...

Már reggelről arra koncentrált az agyam, hogy érzem e a szívdobogásérzésemet, vagy nem. Ez okoz gondot?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanság rászokott, mert egyre többször éreztem a kimerülés miatt, így már reggel is úgy keltem, hogy éreztem, igaz nem annyira kegyetlenül, mint egy fárasztó nap után, de érezhető volt. ez okozhat gondot, vagy ne foglalkozzak vele? félek, hogy az agyammal csinálok valami rosszat ott, ha sokat gondolok rá.
2013. okt. 21. 05:31
 1/1 Shai-Hulud ***** válasza:

Ne feledkezz meg a "belégzés - kilégzés - belégzés - kilégzés" folyamatos ismétléséről sem! :-)


(Teljesen felesleges ilyenekre gondolnod, a szíved mindenféle rágondolás nélkül is teszi a dolgát, ahogy kell neki. Felesleges dolog erre gondolni.)

2013. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!