Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Most olvastam a tudatos...

Most olvastam a tudatos álmodásról, és szeretném kipróbáni, mert vannak olyan dolgok ami az életben nem merek megcsinálni de itt kipróbálhatnám. Emberekkel is beszélhetek ilyenkor? Nem teljesen értem, hogy mi ez a vaóságteszt.

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megy a tudatos álmodás, de nem értem a kérdést. Beszélhetsz bárkivel bárhogy úgy ahogy azt "ébrenlétedben" elmerengve el tudsz képzelni. Valóságteszt kérdést sem értem, de egy idő után tudja az ember, inkább az a fontos, hogy felismerjük, hogy álmodunk, erre vannak technikák, meg arra, hogy tudatos álomból hogyan ébredjünk fel azonnal. (Egyszerű biológiai trükk)Nem tudom milyen vagy melyik valóságtesztre gondolsz, funkcióját nyilván tudod.
2013. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudnátok valóságteszt technikákat mondani?
2013. okt. 27. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Let's moonwalk!

Did you see the moonwalking bear?

2013. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy nekinyomod a kezedet a falnak és megpróbálod átnyomni rajta. Ha álmodsz sikerülni fog. Ezt napközben is csináld párszor meg, így berögződik a mozdulat és eszedbe fog jutni. Fontos, hogy ne a megszokás vezessen, mert ha megszokod hogy nem megy át a kezed akkor álomban sem fog.
2013. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a tudatos alvàs ,meg szerintem volt már nem is egyszer de nem tudatosan.de viszont hogy állandóan valóságtesztet kell csinálni, hogy álmodol e, engem kicsit elbizonytalanít.ezekszerint veszélyes is lehet?
2013. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -Napfény- válasza:
az Eredetet láttátok e? :)
2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!