Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet igy szerencses, sikeres...

Lehet igy szerencses, sikeres egy depresszioval kuzdo csunya lany?

Figyelt kérdés

Minden nap elkepzeli es kimondja azt,hogy szerencses,boldog,szep? Ezen kivul elkepzeli azt,hogy boldog illetve felszabadult?

Emellett fizikai sikon megteszi azt ami rajta all...


Ezen kivul tudtok adni siker tippeket?


Koszonom! :))



2013. okt. 10. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A mondat végi mosoly már jó jel :) Mosolyogj sokat ;)
2013. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a valódi erőt és derűt az adhatja, ha megérti, hogy ez az élet az övé. Ez az ő egyedisége, bármilyen is. Akkor is, ha nem szép, ha nem lesz szerencsés és ha nem lesz boldog, úgy ahogy azt várta. Ha esetleg kimaradnak az életéből azok a dolgok, amikről azt gondolta, hogy elengedhetetlenek. Az összes kis hibája, és esetlegessége alkotja őt. Ezt a játékot lehet játszania. Ha más lenne, mint ami ő lehet varázsszóra, akkor nem tudná meg soha, milyen úgy élni ami ő. Milyen egy nem szép testben születni és létezni. Ezt a szép ember soha nem tapasztalja meg. Ez a nem szépek titka. Kicsit olyan ez, mint egy számítógépes szerepjáték, ahol indíthatók különböző karakterek. Indulhat valaki sok erőforrással vagy kevéssel. Az egyikben egy erős és szép elffel, aki varázsol. A másikban meg egy gnome nincstelennel. Teljesen más lesz a két játék, de egyik sem kevesebb a másiknál. És nem véletlen, hogy nem mindenki szép karaktert akar játszani, mert ha már játszott szépet utána esetleg érdekesebb lehet a nem szép. Ki akarja próbálni azt is. És abszurd lenne, ha a gnome szomorkodna, hogy miért nem ő az elf a csapatban. Pont úgy ahogy egy nem olyan szép fajtájú kutya sem szomorkodik, hogy jaj miért nem vagyok vizsla. Nem szégyenli magát, nem szomorkodik, hanem teli szájjal, ugrándozva csinálja a dolgait.


Szóval a valódi optimizmus nem azt ismételgetni, hogy szép vagyok, gazdag vagyok stb. miközben tele a gyatya és retteg az illető, hogy esetleg úgy kell élnie ahogy. Hanem abban bízni, hogy akármit dob a sors rendben van. Azt mondani neki, hogy OK, semmi gond, játsszuk azt.


Szóval ne elképzelje, hogy boldog, hanem legyen az, ha az adott körülmények közt lehetséges. Ahogy a fizikai megtételt sem elképzeli, hanem csinálja. És ha meg nem lehet boldog, mert mondjuk folyamatos fizikai fájdalmai vannak, akkor is tudja, hogy ez ő. És az ami neki jut azt még soha senki nem látta és nem is fogja.


Szerintem ilyesmi hozzáállás teheti értelmetlenné a gondokat és nehézségeket. Mert ekkor ami nehézség az egyedi jelleg.



És ha már ennyit írtam, még ezt küldöm a lánynak és kérem, hogy olvassa el:

[link]

2013. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

hopp a mek valamiért nem megy. de másik link:

[link]

2013. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vree ***** válasza:
100%
Tudtad egyébként hogy ezt az autoszuggesztiós módszert "hivatalosan" egy Émile Coué nevű francia találta ki? Az a lényege hogy minden reggel amikor odaállsz a tükör elé, és még napjában vagy húszszor, azt mondod: "Minden nap, minden tekintetben, egyre jobban és jobban vagyok."
2013. okt. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Terápiáznia kell.


Anélkül nehezen fog menni!

2013. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Mi az hogy csúnya? :D már nem azért de a szépség fogalma relatív.... Lesz valaki akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy! ez szerintem biztos! :D
2013. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Depressziósnak korlátozottan alkalmas aaz agykontroll, mert az a pozitív gondolkodáson alapul, depresszióval az meg nemannyira kivitelezhető, de gondolatnagytakarításra pl lehet használni.
2013. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak a depit küzdd le. Egy egészségesen gondolkodó lány sokkal szebb, mint a sok modell-karrierről ábrándozó "esze semmi, fogd meg jól".
2013. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem lehetsz, mert az élet mindig pofon fog nyomni! Áááá ez fájt! xD
2013. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1-8.Valaszolo:Nagyon szepen koszonom Nektek,ment a zold kis

kezecske.

2013. okt. 14. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!