Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van akinek sikerült már...

Van akinek sikerült már mesterségesen létrehozni tudatos álmot? És hogyan?

Figyelt kérdés
(Lehet rossz kategória.)

#Tudatos_álom
2013. szept. 14. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem rengetegszer sikerült már.

de az a baj, ez csak álom, nem a valóság, sokféleképpen elő lehet idézni, és sok könyvet is írtak erről a témáról.

ha most találkozol ezzel a fogalommal először, olvasgass a témában, mert könnyen elveszhetsz az ezoterika útvesztőiben.

2013. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sikerült, hogy olyan időpontban aludtam, amikor általában nem szoktam. Nem szánt szándékkal tettem persze eleinte, de rájöttem, hogy nekem így működik, este, normál alvás közben sose.

Szerintem mindenkinek megvan a maga ébrenlét-alvás ciklusa, olyan, mint az ujjlenyomat. És ehhez hozzászokik a szervezet.

Vagyis ha egy olyan időpontban alszol (én mondjuk hétvégenként délután szoktam), amikor amúgy nem szoktál, akkor a belső biológiai órád szerint ébren kellene lenned, de mivel alszol, így az álmok sokkal "éberebbek" lesznek.

Remélem érthetően leírtam.

2013. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. Elég sok élményt is találsz ha rákeresel, akár itt gyakorikon ("tudatos álom"-ra keress rá, mindenben keresés)
2013. szept. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!