Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki volt agykontrollon,...

Aki volt agykontrollon, tapasztalta, hogy utána megfigyeli és kielemzi az emberek viselkedését, jellemét?

Figyelt kérdés

Mióta voltam agykontrollon és sokat olvastam is ezzel kapcsolatban, azt veszem észre, hogy megfigyelem a környezetemben élő emberek viselkedését, szokásait, egyszerre észreveszem, ha valaki nem él harmóniában önmagával, a lelki betegségeket megtudom állapítani, kielemzem mit miért tesznek, nem rossz szándékkal, ez csak jön magától. Volt olyan eset, amikor elmondtam, mert gondoltam segíteni tudok ezzel, de az érintett felháborodott és megsértődött, miért osztogatok kéretlen tanácsokat. Baráti körömben én vagyok a tanácsadó, és úgy érzem már komolyabban is foglalkozhatnék ezzel, például pszichológusként, igaz ahhoz még kicsit tanulni kellene.

Van valaki hasonló helyzetben?


2013. okt. 31. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz egy kis pszichológiát hasonlóképpen látod az embereket . Kevesen tudják, de rengeteg információt megtudhatsz az emberekről a testbeszédük, hangjuk, szemük alapján .
2013. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez így van, de én tényleg nem bírom elzárni, igyekszem nem megosztani másokkal, de közben néha kibukik belőle, feltörnek az érzéseim, és őszinte vagyok, néha azt mondják bunkó, emiatt...
2013. okt. 31. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Értékeled (és leértékeled őket) és ezt nem szeretik.
2013. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kiváncsi lennék, hogy rólam mit mondanál, milyen embernek gondolnál stb. :)
2013. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dodi1881 válasza:
Aki nem kéri, hogy kielemezd, azt ne elemezgesd, ez csak bajt okoz. A végén minden barátod elkerül, mert félnek, hogy kielemezed őket. Te sem örülnél neki, ha valaki megmondaná neked, hogy mit miért csinálsz. Például szerintem te is felháborodnál, ha valaki odaállna az ismerőseid közül, és azt mondaná, hogy világmegmentési kényszerben szenvedsz, és ezért akarod a jótanácsaidat osztogatni boldog-boldogtalannak.Vagy, hogy azért ártod bele magad mások dolgába, mert a saját életed nem tudod rendbe rakni. Egyszer sem biztos, hogy igaza lenne az illetőnek, de még ha igaza is lenne, sőt talán akkor méginkább neheztelnél rá, ha kéretlenül az arcodba lökné a véleményét.
2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!