Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényével be tudom...

A vonzás törvényével be tudom vonzani, hogy kisebb legyen az orrom?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy 1x egy lány így növesztett melleket. Csak kíváncsi lennék, hogy megéri-e próbálkozni, vagy időpazarlás.

2013. nov. 1. 22:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
pedig michael jacksonnak sikerült
2013. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
55%

Itt nálad ez van életben: Newton elso torvenye

Minden inerciarendszerben lévő test nyugalomban marad vagy egyenes vonalú egyenletes mozgást végez mindaddig, míg ezt az állapotot egy másik test vagy erő meg nem változtatja.


én itt inkább Newton 3. a hatás ellenhatás torvényét alkalmaznám!! Az tutira segít!!!


Két test kölcsönhatása során mindkét testre azonos nagyságú, egymással ellentétes irányú erő hat. Itt a tomeget is figyelembe kell venni, tehat ha az orrod lesz a kissebb tomegu, igy annak aranyosan kissebb lesz a gyorsulasa sot meg alakvaltozasra is kepes lesz. Az aranyokra azert figyelj majd!!!!!

2013. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Persze, én például mindigis egy tizenkilenc méter magas harci kiborg akartam lenni, és a Vonzás Törvényével sikerrel is jártam, ma már egy tizenkilenc méter magas harci kiborg vagyok.


Ha esetleg a szarkazmus nem lenne nyilvánvaló, akkor csak simán arra célzok, hogy ez elég buta kérdés. A válasz pedig: nem.

2013. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

persze


bevonzol 1 pitbullt és leharapja

2013. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az emberi orr, fül egész életünkben nő, ezért nem tudod kisebbé tenni.
2013. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Gyémántlány ***** válasza:
Az orrplasztika elég kockázatos, drága, és egy bizonyos életkor előtt nem hajtható végre, úgyhogy egyenlőre az a legkézenfekvőbb megoldás, hogy elfogadod magad úgy, ahogy vagy! :)
2013. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Információ Kapitány ***** válasza:
Manapság mindent lehet mert kvantumfizika.
2013. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

A vonzás törvényével nem tudod kicsinyíteni az orrodat, csak a te hozzáállásodot az orrodhoz. Placebo-hatás szerű dologgal el tudod érni, h kisebbnek látsd, így ne zavarjon többet! :)

De a legfontosabb, h fogadd el önmagad, hidd el, senkit nem érdekel, mekkora az orrod! :)

2013. nov. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Starflyer válasza:
A vonzás törvénye számtalan formában és módon működik. Szerintem az elméd erejét ne erre kösd le, hiszen ma már - ha ez tényleg annyira zavar - van műtéti megoldás. Ha mégis nagyon erősen, jó érzéssel gondolsz rá akkor a kívánságod nagy valószínűséggel így fog teljesülni. Mást nem nagyon tudok elképzelni. Persze kérdés, hogy valóban így akarod-e? Hiszen mindennek van következménye!
2013. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Be!! Csak sztem Te vmit felreertettel a "vonzas törvenyeröl", de lassuk erröl a vonzas törvenyet ezzel a nevvel ihletö es hirdetö "Szakertöket":


"A Vonzás Törvénye soha nem segít ki a bajból. Amit tesz, az annyi, hogy felnagyítja, és tapasztalatod körébe vonzza a domináns gondolataidnak/érzéseidnek megfelelő körülményeket. Mivel mindenható Univerzális Törvényről beszélünk, ezért mindig következetes, nincsenek kivételezettjei és nem is szúr ki soha senkivel - mindenkinél ugyanúgy működik. Egy állandó természeti erő ez."


- Abraham-Hicks

2013. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!