Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a sikeres emberek (fiatalok...

Mi a sikeres emberek (fiatalok) titka?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat. :)

2013. okt. 15. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
PLB, sikeres emberek életrajzi tanulmányozása, pozitív könyvek olvasása
2013. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Pozitiv gondolkodas, szeretet, eletorom, vitalitas, hit stb....
2013. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
# 1 nem a kontyek olvasa a lenyeg. ha valaki hallgat a szivere, szivbol el, akkor konyvekbol elsajatitott fortelyokra sincs szuksege. mert a sikerhez megvan az embernek sajat magaban minden...
2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
szülők megfinanszírozzák a vállalkozása alapjait, csak ezt ugye senki nem veri nagy dobra...
2013. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Vree ***** válasza:
100%

Tudom, Ezo, szal olyasmit illik írni hogy "bevonzottam a pozitív energiáimmal" de

a reális válasz az hogy

1. lépés: Szerencse

(Aminek a sok próbálkozással, és a nem a kevesebbel beéréssel (ez kicsit olyan ambíció dolog: a tisztességes, normális munkát IS a nagyon sikeres ember sokszor ott KELL hagyja, különben nem viszi többre)

és ha ez megvan:

2. lépés:

Képességek fejlesztése, helytállás, saját privilégiumok kivívása, folyamatos fejlődés, kemény munka,, feljebb törés. Az ún. "sikeres" ember kikényszeríti egy idő után hogy fenntartható módon fejlődjön és ehhez még támogatást is kapjon, azaz legyen ideje/lehetősége tanulásra, és várja őt a megfelelő előléptetés ha a tanulás által eljutott arra a szintre. És persze kemény munka/megbízhatóság/tudás kell akkor már csak, azaz hogy ne b*ssza el az illető saját maga saját magának, amit kiharcolt. Persze a kemény munkával vele jár a megfelelő kikapcsolódás is, de ez is a "fenntarthatóság" alá esik.


Ennyi a 'varázslat'.

2013. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Energia,erő,önbizalom,kitartás,gyors észjárás,jó kommunikáció,és kapcsolatteremtő készség,+ szerencse.
2013. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs recept rá,rajtad a sor.ha akarsz valamit lehet belőled bárki...A jövődet te írod,és nem más.
2013. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Egy időben azt gondoltam, hogy vannak olyanok, akiknek csak megszületni volt nehéz, másoknak meg bármennyire is igyekeznek, tanulnak, hajtanak, nem jön össze (ez voltam én).


Aztán jött a fordulat!


Elkezdtem megfigyelni az embereket. Rájöttem, hogy az egész titkát az emberi kapcsolatok jelentik. Akik sikeresek, azok mind simlis dörgölőző, minimum kis mértékben pofátlan emberek, akik folyamatosan kapcsolatokat építenek, barátságokat kötnek, tartanak fenn, nyomulnak a többi emberre, azokra akikről tudják, hogy a jövőben még hasznos lehet. Ez a tevékenységük nem csak úgy általánosságban jön jól, hanem a nőzésben is. Jó kapcsolati tőkéből ezek az emberek még a nulláról is fel tudnak állni újra és újra, erre láttam már sok példát. Szinte bármelyik nőt megszerzik maguknak, mert a kommunikáció és az a képesség, hogy a másik ember bizalmába férkőzzenek és befolyásolják a róluk kialakult képet már professzionális szinten működik.

Akinek eleve olyan a személyisége, hogy könnyen teremt kapcsolatokat, barátságokat, annak mindez viszonylag könnyen megyen. Aki visszahúzódó, annak mindez akár nagy megerőltetés is lehet és eleinte sok sikertelenséggel fog járni. De évek alatt bele lehet jönni, közben épülnek a kapcsolatok, barátságok és később már szinte magától megy minden, az ismerősök maguktól megjelennek, majd betolnak egy jó állásba, és a nőkkel is olyan lazán ismerkedsz, mintha te lennél a "Dzsordzsklúni".

2013. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Mit értesz sikeres ember alatt?

Ahogy látom sokan az embert a karrierrel azonosítják sajnos.

2013. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Szerintem egyszerű, mondjuk nem a sablon válasz.:


Döntsd el, hogy mit szeretnél az életben, és azt, hogy ki vagy.

Utána győződj meg, hogy megvannak hozzá a képességeid, és a tudásod. Valamint arról is, hogy van e szükség arra amivel foglalkozni akarsz. Utána foglalkozz azzal, és csak olyan emberekkel barátkozz, akiknek vannak céljaik, és álmaik, és nem a panaszkodásukat kell hallgatnod egész nap.

2013. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!