Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok, szerintetek...

Agykontrollosok, szerintetek ez is lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Tudom, már a kérdésfeltevés rossz, de nézzétek el nekem, még csak most kezdtem ezt el tanulni és bevallom, egy kissé szkeptikus vagyok pár dologgal kapcsolatban. ( pl a memóriafogas remekül működik)

Olyan történeteket olvastam, ami egész egyszerűen elképesztő és hihetetlen. Akár az is lehetséges lenne az én esetemben, hogy ezzel a programozással kibéküljek egy olyan emberrel, akivel már 2 éve rosszban vagyok? Hogy csináljam, milyen dolgokat mondjak a programozás közben?


2013. nov. 9. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

meglepődnél h mire lehet ezt használni...a domján féle emberek inkább csak úgy mond, megkarcolják a felszínt, mikor oktatják ezt tanfolyamon...

de békülj ki vele inkább normálisan, úgy tisztességes.

2013. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hangsúly nem a kibékülésen van, hanem azon, hogy valóban lehetséges-e az ilyen használata is?
2013. nov. 9. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
valóban lehetséges...én olyan emberek megkeresését értem el így pár nap alatt, akikkel már évek óta nem volt kapcsolatom...az első és legfontosabb, hogy bármi miatt is vagytok rosszban, bocsáss meg neki is és magadnak is...ha ezen dolgozol, akkor benne is változásokat hozol létre...
2013. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2013. nov. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!