Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok, van pár...

Agykontrollosok, van pár kérdésem, valaki tudná rájuk válaszolni?

Figyelt kérdés
Aki szánna rám az idejéből egy keveset és foglalkozott már agykontrollal, legyen szíves írjon nekem. Most kezdtem, szeretnék benne hinni, sokat olvastam róla, csak személyes tapasztalatokat és módszereket is szeretnék hallani, előre is köszi
2013. nov. 10. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi csináltuk páran vagy másfél évig, elég hihetetlen dolgokat lehet elérni, ilyen nagyon gyenge telepátia is működött nálunk, pl alakokat kitaláltunk, amikre más gondolt vagy színeket, de szavakat nem sikerült. De sztem nem lehetetlen. Ami tutira bejön: a memóriád javulni fog, ez tuti. Mintha beolajozták volna az agyamat.
2013. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amiben nagyon hiszünk az jó és előnyös az önbizalmunknak is.Aki hisz a TV.távjóslásnak-hasonló az agykontrol is-úgy érzi valóban segített neki.Az ilyen tip.emberek naivak,hiszékenyek,mert nincs megfelelő tudásuk.Közülük kerülnek ki az UFÓ,és vallási fanatikusok is.
2013. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kb .1 éve agykontrollozom. Könyvből és netről tanultam, plusz kicsit átalakítottam magamnak. Kezdd egyszerű dolgokkal pl. ma találkozni akarsz XY-nal, akivel amúgy ritkán szoktál. Ezek arra is jók, hogy a hitedet növeljék. Kezdd el beprogramozni, hogy emlékszel az álmaidra. Jól fog jönni, ha később álmodban szeretnél vmire választ kapni vagy tudatosálmodni szeretnél. A háromujjtechnikát ajánlom, használd, kérj valamit és teljesül. A legfontosabb a pontos fogalmazás. Amit akarsz, az mindig úgy teljesül, ahogy megfogalmazod. Kerüld a negatív fogalmazásokat!
2013. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szivesen találkoznék v.kivel,egy aktív,csinos lánnyal.Én már fejlettebb vagyok nálad, mert nem a 3 újj,hanem az "5újj technikát" alkalmazom.Jól bevált nálam.
2013. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!