Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolatolvasók, mindent...

Gondolatolvasók, mindent látók! Hogyan kell kontrollálni az agyam?

Figyelt kérdés

Nem is tudom megmagyarázni mi miért zajlik le a fejemben...


pl. van egy kép, legyen rajta, tárgy, élőlény, ember, érzem a képről hogy milyen a jelleme, erőssége, stílusa...


képeket nézegetve(legyen valami tárgy) van olyan, amin azt érzem hogy erőt sugároz, van olyan ami harmat gyengeséget.


embereknél, személyeknél ugyanez.


egy szimpla kép alapján megmondom a másik alapvető tulajdonságait, de ha elkezdek vele beszélgetni, akkor egyre többet. Ha kontaktusban vagyok egy személlyel, akkor szemébe nézve, érzek mindent, anélkül hogy megszólalna! Nem tudom hogyan..

van-e önbizalma vagy nincs; rossz ember-e, vagy jó ember.

mi érdekli éppen akkor, vagy mit gondol rólam, azt is hogy mit közöl velem a gondolataival.


momentán még csak 22 éves vagyok, de ezekre az elvekre alapozva, kipróbáltam olyan személlyel a közelebbi megismerkedést, akinél azt éreztem hogy ő bizony szerelmes belém. (IGEN, ezt éreztem!)

És minden pont úgy alakult ahogy elképzeltem, meg amit gondoltam róla. Pontosan ugyanolyan volt.


Ilyen tapasztalati, érzései van még rajtam kívül vkinek? Mire használja őket?



2013. nov. 21. 14:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
olyannyira átveszem a negatívumokat is sajnos, hogy ha valaki szomorú, és is az leszek.
2013. nov. 21. 14:18
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Hasonló vagyok.Tisztánérzőnek hívják ezeket az embereket.De azért többször is meg kellene bizonyosodnod, valóban jók-e a megérzéseid az emberekkel kapcsolatban?Tényleg mind olyan, amilyennek érzed őket?

Emberekkel kapcsolatban nálam az az érzés, amit írtál, álmomban erősebben működik!Éberen eléggé el van nyomva, fura!

Viszont tárgyakkal helyekkel kapcsolatban valamiért jobbak a megérzéseim.Én nem erőt vagy gyengeséget érzek belőlük, hanem a "történetükbe" látok bele.(Tárgyak,helyek "emlékezete").Ha elmegyek egy "rossz ház" mellett, néha annyira rám telepszik a hely negatív kisugárzása, hogy utána egész nap lehangolt vagyok.Könnyen felveszem az idegen energiákat,emlékeket, de nehezen szabadulok tőlük.

Néha, ha van alkalmam ezáltal valakinek segíteni, akkor szívesen megteszem, de amúgy próbálom tudatosan figyelmen kívül hagyni az idegen benyomásokat, hogy ne terheljenek feleslegesen a nem kívánatos érzések, gondolatok.Egyszerűen másra irányítom a figyelmem.

2013. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak fű.
2013. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Fű van ám a....

fejeden.

2013. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Mindent látót Közép-földén találsz a tündéknél. Ott Legolas biztos segít ő is lát mindent.
2013. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Én is ilyen vagyok.

Pont mint ahogy írtad. Nem a konkrét gondolatait érzem, hanem a tulajdonságait, energiáit.


Szerintem sokan vagyunk így, csak nekünk természetesnek tűnik.

2013. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Viszonylag empatikusak, jó emberismerők vagytok, és jól tudtok olvasni a mimikából, testbeszédből, metakommunikációból, amiből félig-meddig tudatosan következtetéseket vontok le. Nem kell mindjárt tisztánlátásról meg efféle misztikus badarságokról beszélni. Különlegesek vagytok, de azért nem kell elszállni, ezek hétköznapi dolgok.
2013. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És a tárgyakat mivel magyarázzátok?Azoknak a mozgásából, beszédéből nem lehet következtetni...
2013. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A"világ tükör,és te vagy aki belenézel."Ez így müködik.

Legtöbbször magunkat látjuk a másik emberben.

Sokszor előfordult,hogy amit láttam éreztem az bennem van,vagy bennem van.Azért ismerem fel.


Különben nem tűnne fel,nem lenne ismerős.

Meg sem érintene.

2013. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Hogyan kell kontrollálni az agyam?"


Úgy hogy,nem arra figyelsz,hanem inkább az érzéseidre.

A gondolatok legtöbbször becsapnak,magunkat tartjuk különlegesnek,mert az egós-elme ezt akarja elhitetni velünk.

2013. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!