Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolatolvasók, mindent...

Gondolatolvasók, mindent látók! Hogyan kell kontrollálni az agyam?

Figyelt kérdés

Nem is tudom megmagyarázni mi miért zajlik le a fejemben...


pl. van egy kép, legyen rajta, tárgy, élőlény, ember, érzem a képről hogy milyen a jelleme, erőssége, stílusa...


képeket nézegetve(legyen valami tárgy) van olyan, amin azt érzem hogy erőt sugároz, van olyan ami harmat gyengeséget.


embereknél, személyeknél ugyanez.


egy szimpla kép alapján megmondom a másik alapvető tulajdonságait, de ha elkezdek vele beszélgetni, akkor egyre többet. Ha kontaktusban vagyok egy személlyel, akkor szemébe nézve, érzek mindent, anélkül hogy megszólalna! Nem tudom hogyan..

van-e önbizalma vagy nincs; rossz ember-e, vagy jó ember.

mi érdekli éppen akkor, vagy mit gondol rólam, azt is hogy mit közöl velem a gondolataival.


momentán még csak 22 éves vagyok, de ezekre az elvekre alapozva, kipróbáltam olyan személlyel a közelebbi megismerkedést, akinél azt éreztem hogy ő bizony szerelmes belém. (IGEN, ezt éreztem!)

És minden pont úgy alakult ahogy elképzeltem, meg amit gondoltam róla. Pontosan ugyanolyan volt.


Ilyen tapasztalati, érzései van még rajtam kívül vkinek? Mire használja őket?



2013. nov. 21. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Elmondom a titkot testvér jól figyelj rám vedd ki az agyad áztasd klórba,utána dugd fel és akkor a segged fogja vezérelni remélem tudtam segíteni
2013. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Laylah ***** válasza:
48%
Hasonlóm nekem is alakulgat kifelé, bár nekem inkább annyi, hogy érintés alapján ugranak be főbb jellemvonások, néha jelentősebb életesemények, családi és kapcsolati háttérről infók, ilyenek. Múltkor egy nő ült mellém a buszon, éreztem, hogy egyedülálló, legutóbb valami nagy csalódás érte, nincsen senkije, és ezért magát okolja, emiatt igyekszik belemászni a lélekkel kapcsolatos dolgokba. 5 perc múlva elővett valami "isten és a lélek"-szerű könyvet...
2013. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincsen semmi misztikum egyszerűen megtudod állapítani az emberek arckifejezéséről a dolgokat a ráncairól pl. ha ráncos nincs könnyű élete stb.
2013. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Laylah ***** válasza:
100%
13: És ha rá sem nézek, akkor hogy látok róla bármit is? :)
2013. nov. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: úgy, hogy nem látod, hanem képzeled.
2013. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Laylah ***** válasza:
48%
Te képzeled, hogy én képzelem. Ez nem képzelés, hanem tudás.
2013. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia.


Ahogyan egy-két korábbi válaszoló már leírta, ezekben az esetekben gyakorlatilag megérzed a másik "gondját-baját", vagy éppen az aktuális pozitív benyomásait. Ez a "képesség" (azért raktam idézőjelbe, mert mindenkiben jelen van, csak sokaknak lágyan működik) az úgynevezett mentális szférában zajlik, ugyanis a dolgok(emberek, tárgyak, bármi) egy elválaszthatatlan kapcsolatban vannak egymással, s nem a hétköznapi materiális értelemben.

Másrészről arra is jó lenne figyelned, hogy tényleg sok esetben a személyes érzéseidet véled felfedezni a "másikban", ahogyan az egyik kommentelő írta, tudod tükör, tükör, tükör.

Gyakorlással, amit köznyelven meditációnak hívnak, megtanulhatod megkülönböztetni a személyes érzéseidet/gondolataidat a másokétól, illetve egy olyan szintet is elérhetsz, amikor már a másik érzései nem lesznek rád befolyásoló hatással, de mégis érzed azokat.


S, hogy mire használd ezt? Természetesen a mások megsegítésére, az esetleges problémájukon való túllépés elősegítésére, de elsősorban az lenne a célszerű, ha Te magad szabadulnál meg személyes gondjaidtól, és akkor könnyedén vennéd ezeket a tapasztalatokat. Erre van lehetőséged. S vigyázz, mert nem csak a gondolataid, de az érzéseid is becsaphatnak pillanatok alatt...


megj.: Én pl találkoztam olyan emberrel, aki ilyesmit állított magáról, mint amit Te is mondasz, s sok esetben tényleg be is jöttek a megérzései, de "sajnos" belekeveredtek ebbe a személyes elképzelései, amiket a világról alkotott gondolatai szőttek át, s mivel ez az ember ebben a pillanatban még nincsen teljes összhangban a Természettel szellemileg, ezért hamis igazságokat kezdett el képzelegni az emberekről, pl rólam is...ez előfordulhat Veled is...légy óvatos, s ne bocsátkozz feltételezésekbe, mindig várd meg a végkimenetelét a megérzéseidnek még, hogy elkerüld a félreértést, s téves képzelgéseket. Várd meg, hogy az érzéseid a másikról passzolnak e a másik tetteihez, szavaihoz(nyilván nem kijelentésekre gondolok most itt, hanem verbális tettekre).


üdv és sok sikert

28/F

LastOne.Left

2013. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16: részrehajló vagy saját magaddal szemben. Egy ellenőrzött teszten ugyanúgy elbuknál, ahogy minden más "látó" elbukik.
2013. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!