Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szkeptikusok kérem kíméljenek!...

Szkeptikusok kérem kíméljenek! Miért van az, hogy ahogy rájövök álmomban hogy álmodok rögtön elkezdődik a felébredés folyamata?

Figyelt kérdés
A mai álmomban is ahogy rádöbbentem hogy álmodok egyből elkezdtem felébredni.. görcsösen bent akartam maradni az álmomban éreztem ahogy vissza akarnék kapcsolódni a halványuló képekbe....Hogyan tudnék akkor is bent maradni az álmaimban amikor tudom hogy álmodok?

2013. nov. 28. 19:09
 1/10 anonim válasza:

Velem ilyen hogy tudom az almomban,hogy almodok,meg csak egyszer fordult elo. :/

Pedig jo lenne ha tobbszor lene, MERT pl multkor azt almodtam,hogy kit nagyon szeretek,az lop almomban,vagy barmi ilyesm,es zert almomban es AZUTAN is szorongas van bennem..:/

2013. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
velem nagyon sokszor fordul elő..:/ csak ígyse megyek vele sokra hogyha felébredek mielőtt azt csinálhatnám benne amit akarok
2013. nov. 28. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont a görcsösség, a heves reagálás az oka.Nem szabad erőszakosan akarni, csak hagyd magad sodródni a képekkel.A tudatos álomhoz is kel bizony némi gyakorlás.
2013. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kíméljenek a szkeptikusok. Itt nincs is helye szkepticizmusnak, ez nem ezotéria meg egyéb maszlag.

Párszor én is álmodtam így, igazán tudatos kontroll egyszer sem csak félig meddig...

2013. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szkeptikus vagyok, bocsi :) De adok egy választ, aztán majd eldöntöd, mennyire "szkeptikális".


Szerintem kevered az okot az okozattal. Azt mondod, hogy amint rájössz, hogy álmodsz (ok), azonnal megindul a felébredés folyamata (okozat).


Cseréljük meg a kettőt: Lehet, hogy először megindul a felébredés folyamata (ok), és mikor már félálom-szerűségben vagy, amikor már az agyad többé-kevésbé Te uralod és nem szabadon csapong a gondolatok, álmok között, akkor jössz rá, hogy csak álmodtál (okozat). Szerintem így sokkal logikusabb a dolog. (Felébredés közben gyakran kerül az ember egy rövid, átmeneti időzavarba, ami közben nem tudja eldönteni, mi történik előbb és mi később.)

2013. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pokahontas ***** válasza:

Van tudatos álmodás.


Nekem eddig csak 2-szer volt olyan álmom amikor tudtam, hogy álmodok. Nem ébredtem fel rá. Egyszer azt álmodtam, hogy saját temetésemen ott vagyok, mikor mentem kifele a temetőből láttam magam és annyit mondtam "ezt úgy is csak álmodom" és mentem tovább..:)


Lehet beválna neked az, ha tudatosítanád magadba hogy nem szükséges felébredned amikor azt álmodod hogy tudod hogy álmodsz.


Gondolom elalvás előtt ezt párszor elmondanád, és úgy aludnál el, lehet segítene.


Pl régebb egy kérdésre kerestem választ és próbáltam megálmodni a választ rá..elalvás előtt a kérdésre gondoltam...és meg is álmodtam.


Mostanság már másképp tenném ezt: imában kérnék segítséget, de ez akkor még ismeretlen volt számomra.

2013. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem is volt már egyszer, kétszer ,hogy annak a tudatában voltam, hogy álmodok...

Elég furcsa érzés volt.Ilyenkor tudtam irányítani az álmaimat. Tehát amikor gondoltam valamire,hogy mit tegyek az álmomban akkor az rögtön meg is történt.

2013. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alkotó álom című könyv. Ott mindent megtalálsz.
2013. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Az Álom egy magasabb Tudatú asztrális kivetülés a Szellemi Aurádban. Célja szolgálni a lelki és szellemi fejlődésedet, és tesztelni a Nagy Szellem számára, hogy milyen esetre hogy reagálsz.

Álmot a lélek magától nem hozz létre. Minden esetben egy magasabb Entitásnak kell jelen lennie az Álom nyitásnál, melyet a harmadik szemed vetít ki a Szellemi Aurádba.

Entitás lehet a Szellemi segítőd, az Angyalok, Isten, Földönkívüliek, de akár Démonok is, vagy ilyen képesség birtokában lévő, de szellemi világban tartózkodó lény.

Álom csak a Felsőbb Éned hozzájárulásával indul meg!!!!!

Az Álom célja a sérülésmentes megtapasztalás, de minden esetben az álmodban szerzett energialenyomat hatással van a lelki minőségedre, így ha akármit csinálsz, azzal a valóságképedet rongálod, és ezt természetesen a Felsőbb Éned nem hagyja, inkább felébreszt, azaz lezárja a Harmadik szem Szellemi Aurádba történő kivetülést.

Aki nem hiszi, nem kell elhinnie, ez egy spirituális beavatáson részt vett személy szemlélete.

2014. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor én álmomban rájövök, hogy álmodok (ami igen gyakori) és azt az álmomban ki is mondom, akkor nem tudok felébredni és mindenki rám támad. Elég ilyesztő tud lenni :D


Amúgy ennek tényleg semmi köze az ezotériához vagy a "tudatos" álmodáshoz.

2015. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!