Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy megálmodom...

Lehetséges, hogy megálmodom előre, hogy másnap mi fog történni? :o Amikor felébredek, nem emlékszem az álmomra, de ahogy telik a nap olyan deja vu érzésem van, mintha láttam volna valahol azt a jelenetet!

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 14:58
 1/6 Malats ***** válasza:
71%
Jol irtad. Deja vu. Olvass utáni mit jelent.
2012. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is gyakran megesek. Sőt néha azt érzem, korábban is ugyanúgy deja vu-t éltem át pont úgy, pont akkor.
2012. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*megesik
2012. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem már olyan is volt hogy megálmodtam valamit (ugyanugy nem emlékeztem rá)aztán bizonyos időközönként 4szer is megtörtént egymás után.Nem tudom mi volt az de nagyon furcsa volt.Szóval igen lazán megtörténhet
2012. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.:)
2012. nov. 11. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már meg dolgokat, de te, kedves kérdező valószínűleg nem megálmodod (mert akkor emlékeznél tisztán az álmodra!!) csaupán mezei de ja vu. (Az agyad később fogja fel amit a szemed lát, így azt hiszed, már láttad valahol.. és tényleg, pár másodperccel (vagy a másodperc töredékével) előbb láttad, csak később fogtad fel.) :)
2012. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!