Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nagyon sokszor vegzem a...

Ha nagyon sokszor vegzem a valosag ellenorzest akkor konnyebben megy majd a tudatos almodas? Mit kene gyakorolnom hozza?

Figyelt kérdés

Mert nem szoktam sokszor, mindig elfeledkezem rola.. Igy van ez a tobbi dologgal is, mint pl. lefekves elott kijelenteni hogy tudatosan fogok almodni... Egy ideig csinalom de aztan abbamarad a lelkesedesem mert nem tortenik semmi...


Mindig csak random sikerul tudatosan almodni, es csakis reggelente mikor mar hallok zajokat es megy az alom. Akkor tudom hogy almodom, de mikor probalnam iranyitani akkor mindig felebredek. :/



2013. szept. 1. 16:56
 1/4 dandi98 ***** válasza:
Próbálj meg ellazulni, és ébren maradni, amíg a tested elalszik. Nagyon nehéz, de ha sikerül, érezni fogod a változást.
2013. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%

Gyakorold a tudatos légzést.

Az álomon belől pedig, ha felmerül a gondolat, hogy ez csak egy álom, és ez tudatosul is, akkor ügyelj arra, hogy az álmodon belől, ne fixálódjon a tekinteted sehová sem.

Amennyiben fixálódik a tekinteted, hosszabb ideig egy helyre nézel álmodon belől, akkor fel fogsz ébredni álmodból.

2013. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Maga az álom, a napközben befejezetlen történések, gondolatok, folytatódása.Az agy továbbra is működik miközben alszol.A valóság ellenörzése, abban az esetben lehet hasznos ha valóban sokat gyakorolod és türelmes vagy.Például ha felteszed magadnak a kérdést napközben többször, hogy "ez csak álom?vagy valóság?", és ezt összekötöd valóságellenőrzéssel, pl:180 '-ot fordulsz hirtelen.Ha a kép amit látsz nem fordul a feje tetejére, akkor valóság.Álmodban a kép megfordul.Fontos, ha sikerül tudatosan álmodnod, figyelj arra amit írtam a fixálással kapcsolatban.Nekem személy szerint elalváskor sikerül belépnem az álomba tudatosan.Gyerekkoromban így sikerült először.Azt terveztem el, hogy hol fog kezdődni az álmom, és mit fogok tenni majd álmomban, miket fogok kipróbálni.Ez annyira felpörgetett, hogy így aludtam el, és sok esetben ott kezdődött az álmom ahol feküdtem.Később a felébredést is kipróbálhatod a tekintet fixálásával tudatosan.
2013. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meditálás alatt gondolj arra amiről álmodni szeretnél, lefekvés elött meditálj .
2014. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!