Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hiszek a vonzás törvényében....

Hiszek a vonzás törvényében. Ismerősömnek volt rólam 1 fotója. Nem akartam, hogy nyilvánosságra kerüljön a fotó. Ezért azt kívántam, hogy romoljon el a számítógépe?!

Figyelt kérdés
Ez a vonzás törvénye miatt van. Vagy csak véletlen lehetett?
2013. dec. 1. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól, h elromlott a szgép, még egy ügyes emberke meg tudja menteni az adatokat róla, közte a fotódat is....

(persze akkor, ha nem ment s*arrá)

2013. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudták megmenteni :D
2013. dec. 1. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, mi az összefüggés, megmondom, hogy a vonzás törvénye-e. Igaz, eddig 0 feltárt összefüggés szól mellette, de nyugodtan igyekezz, sose volt az tilos.
2013. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg tudod nekem fogalmazni, hogy mi a túró az a vonzás törvénye? A tömegvonzás "törvényét" nagyjából értem, de mi az a vonzás törvénye?
2013. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy olyanok vagyunk, mint a mágnes, energia energiát vonz. Amire gondolsz azt éppen bevonzani készülsz életedbe, azt vonzod a magadhoz, amire a legtöbbet gondolsz. Az univerzumban a legerősebb energia a GONDOLAT.
2013. dec. 1. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
a barátnőm ma telefonált kékhalált kapott a gépe -javítja egy közös ismerősünk -nem azt szugeráltad meg? :P
2013. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neem :) ez már 1 hónapja történet :D :D

Csak érdekesnek találom...

2013. dec. 1. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

ez nem vonzás volt inkább rontás. hiszen elromlott

esélyes hogy visszakapod, de nem biztos, mert nem bitzos a te befolyásod

2013. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!