Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll-al elérhető hogy...

Agykontroll-al elérhető hogy meg változzon a szemem szine?

Figyelt kérdés
Ez most komoly de tényleg!Erősen gondoltam rá és világosabb lehet.Nagyobb változást szerintetek el lehet vele érni?

2013. dec. 7. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
igen csak gyakorolni kell minden nap
2013. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bebeszéled magadba, hogy neked kék a szemed, pedig barna, akkor igen. De ezt azért ne hangoztasd mert ha valaki azt mondja, hogy ,,milyen szép barna a szemed!", erre te azt mondod ,,nekem kék, nem barna!" akkor lehet, hogy bolondnak fognak tartani, sőt, én biztos.
2013. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Aha! Még magyarul is meg lehet tanulni aggyal. Szemszínt változtatni nem lehet.
2013. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem lehet vele elérni. Ideje lenne felnőnöd.
2013. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha sokat tanulsz, akkor világosabb lesz a fejedben, esetleg onnan némi fény majd kiszûrõdhet a szemeden át, ami ettõl majd világosabbnak hat.
2013. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a bőrszínemet változtattam meg.
2013. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
meditálhatsz te làtàstol vakulåsik a szemed szine nem fog megvàltozni. Naivak vagytok! Ne jàtszatok az ördöggel! ! !
2013. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vakulasig
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is azt akartam hogy nekem barna szemem van és nagy kék szemeim lesznek csak hogy minimálisan változhat-e.
2013. dec. 7. 22:50
 10/10 Információ Kapitány ***** válasza:
Az úgynevezett égi mosoly varázsa a benső világ összhangjában és tiszta szellemi kapcsolatokban születik mindig újjá azoknak az arcán, akik már benne élnek az egyetemes élet harmóniájában. Megmerevednie nem szabad, mindig újjá kell születnie, hogy mély és igaz, égi maradjon, mert mélység és igazság az a forrás, melyből a szépség varázstündére – bukkanjon elénk bármely területen – az erejét meríti.
2013. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!