Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Furcsa dolgok történnek...

Furcsa dolgok történnek velem! Múltkor csináltam levest magamnak, közben kimentem az udvarra valamiért. Amikor visszamentem a konyhába nem volt ott a leves. Később a levest a szekrényemben találtam meg a ruháim között. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Volt még 1 eset: Vécére akartam menni, de nem tudtam kinyitni az ajtót, mert ott volt a kutyasz@r. Szóltam anyunak, hogy szedje fel. Amire odamentünk nem volt ott a kutyasz@r. Gondoltam, hogy a macska megette, de akkor nem volt bent a lakásban.
2013. dec. 16. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ez nagyon úgy tűnik,mintha egy rossz toll lennél.
2013. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem rossz :-)
2013. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Eléggé depressziós vagyok, lehet ezért hallucinálok :'(
2013. dec. 16. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Macska nem szereti a kutyaszart, de ha lefényképezted volna, mehetett volna a napiszarba.
2013. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát ki gondolta volna, hogy eltűnik
2013. dec. 17. 06:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Apszolút lába kelt!
2013. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kutyaszar, Kulabá bevitte a tál levest a szekrénybe a ruháid közé. De előbb megfürdött a levesben. Finom volt amúgy?
2013. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
AZ. Majd ha neked tűnik el a levesed nem lesz ekkora szád cccccccc
2013. dec. 18. 07:41
 9/17 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj,de ez nagyon úgy tűnik,mintha egy rossz toll lennél."


Rossz toll? Szerinted ha toll lenne akkor hogyan tudná bepötyögni a betűket? A tollaknak nincs kezük, ezt már tudhatnád.


Egyébként meg:ELEGEM VAN!!!!!!!!!!! A sok hülye szkeptikus, és hitetlen, én ezt már nem bírom tovább!!!!! Hagyjatok békén minket, menjetek el innen erről az oldalról, nem érdekel a HITETLENKEDÉSETEK!!!!!!! Igenis SZELLEM VAN A KÉRDEZŐ lakásában, másodszor is létezik agy tucat természetfeletti lény!!!

2013. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Édes kedves utolsó! Nyilván nem tollat akartam írni,hanem trollt,csak elgépeltem,másrészt én kicsit sem vagyok szkeptikus,szimplán abból van elegem,hogy minden kis hülye kamu kérdésekkel fárasztja az olvasókat.

Ha a kérdező nem hazudik,az mar mindjárt más,valoszinuleg természetfeletti magyarázata van a dolognak.

Üdv

-Tequila

2013. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!