Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Furcsa dolgok történnek...

Furcsa dolgok történnek velem! Múltkor csináltam levest magamnak, közben kimentem az udvarra valamiért. Amikor visszamentem a konyhába nem volt ott a leves. Később a levest a szekrényemben találtam meg a ruháim között. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Volt még 1 eset: Vécére akartam menni, de nem tudtam kinyitni az ajtót, mert ott volt a kutyasz@r. Szóltam anyunak, hogy szedje fel. Amire odamentünk nem volt ott a kutyasz@r. Gondoltam, hogy a macska megette, de akkor nem volt bent a lakásban.
2013. dec. 16. 19:28
1 2
 11/17 anonim válasza:

hát ez röhelyes! méghogy szellemek meg mindenféle lények.!!! túl sok tv.t néztél! XD :D

zen a válaszon 10 percet röhögtem.

neked pedig kérdező azt mondom hogy halucinálsz.

2013. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

fizikai képtelenség hogy eltűnik egy leves csak úgy!

szerintem is ha eltűnek valami akkor fényképezd le azt a helyet ahonnan eltűnt a ftón ott lesz az eltűnt tárgy.

2013. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyfolytában azon tűnődöm, hogy egy, a szekrénybe kéretőző levesnek mi köze van az agykontrollhoz?
2013. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Vagy csak valaki szivat. Lakik még ott valaki?
2014. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A leves teljesen normális. Pl. én raktam már vasalót hűtőbe valami furcsa automata üzemmódban. Szerintem vagy túlhajszolt vagy, és hallucinálsz - annyira továbbgondoltad a wc-re menést, hogy az agyad odavetítette a kakát az ajtóba, vagy valaki szórakozik veled. Amúgy a cicák nem esznek sz..-t.
2014. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tyhűűű. Még jó, h írta a kérdező, h eléggé depressziós.

Depresszió alatt előfordulhatnak olyan dolgok, h olyanokat teszünk, amire 5 percre már nem emlékezünk. Pl. a levest vmiért betetted a szekrényedbe mielőtt kivonultál a kertbe, lehet nem is oda akartad, ki tudja.

A macska szart, meg simán kidobtad te magad, és mire anyudnak szóltál már nem emlékeztél rá.

Ha gyógyszert is szedsz depresszióra, akkor meg pláne lehetnek mellékhatások amik ilyenekbe mutatkoznak ki.

Régi kérdés, de ha azóta is adottak hasonló szituk nem ártana, ha pszichiáter látna, már csak maga a depresszió miatt is.


Egyébként nem értem miért kell mindent, ami hihetetlennek tűnik trollkodásnak betudni, ha meg az hagy trollkodjon, ha ettől érzik jól magukat egyesek. :D

2014. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Renovnad válasza:
Hany eves vagy?
2016. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!