Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan jojet ki a depibol valaki?

Hogyan jojet ki a depibol valaki?

Figyelt kérdés

Egy olyan aki maganyos,nincsenek baratai,nincs elet ereje,a munkahelyerol ki agarjak rugni.


Koszonom a valaszokat! :)



2014. jan. 30. 21:06
1 2
 11/14 mustafa33 ***** válasza:
100%

A legroszabb válasz a problémádra ha azt tanácsolják, embereld meg magad, meg szedd össze magad, parancsolj magadnak... Hiszen éppen ez a baj, hogy ez nem megy, a másik baj, hogy a depis akarva, nem akarva de végül mindig önmagával fofglalkozik.

Szóval én nem ezt tanácsolom. Én azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz magaddal, ne agyalj a saját problôémádon. Ha kidobnak, kidobnak. Lehet hogy az tesz jót veled és azután olyan helyet találsz amiről régen álmodtál, vagy valami teljesen újat hoz ami pozitívan változtatja meg az életed. Hiszen minden roszban van valami jó. De ahoz, hogy ne foglalokozz annyit a saját problémádal, le kell kötni magad valamivel. A hobbi jó, de az csak addig kapcsol ki amíg csinálod. Valami komolyabb kell. Vagy tanulj, mindegy mit de érdekeljen. Nem feltétlenül valamelyik oktatási intézmény által, lehet saját magadnak saját magad találta forrásokból. Más ami segíthet az ha mások problémáival fogysz foglalkozni. Ez elvon a sajátjaidtól. Mert a depi tulajdonképpen az, hogy túlzottan foglalkozol a saját problémáddal, és pedig nem megoldást keresve hanem reménytelenséget érezve magadban siránkozva. De más bajára könyebben találsz megoldást, és ez elvezethet oda, hogy saját bajodat is meg tudod oldani. Például egy karitatív szervezetbe kapcsolódj be aktívan. Ott a magány is véget ér, barátokat is lelsz. Csodálkozni fogsz, a másokon segítés mennyi erőt ad.

2014. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek.Rendesek vagytok h igy segiteni szeretnetek.


8-as Valaszolo: Parra szuksegem lett volna,de az sem jott ossze meg ilyen allapotban nem is tudnam felvallalni szoval az kilove.


Nekem ez almaim munkahelye es ha kidobnanak az nagyon rossz lenne. Nem igazan ertek mashoz igy kb raktari munkasnak tudnek elmenni...


Hobbim az van es szeretem is. :) Viszont ez nemsegit azon amikor rosszul erzem magam a boromben es sotet elet erzeseim vannak meg faradt vagyok.Erre kene megoldas,mar sok mindent probaltam.

2014. febr. 1. 20:51
 13/14 anonim ***** válasza:

Az agykontroll témakörbe írtad a kérdést és valóban az agykontroll, vagy beszéljünk most inkább meditációról segítség lehet. Ennek segítségével kikerülhetsz a gondolatok kuszaságából és erőt meríthetsz ahhoz, hogy nyugodtan és tisztán átgondolt a dolgaidat. Szerintem első körben ez a legfontosabb. Utánna természetesen cselekedni kell, nem szabad leragadni.

Ajánlom Eckhart Tolle műveit például az Új Föld-et. Segít más megvilágításba helyezni az életet.

2014. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Depiből nem tudom, de sima rossz kedvet azzal szoktam orvosolni, hogy nemes egyszerűséggel fénynek képzelem magam. Legalább olyan hatásos, mint amilyen hülyén hangzik.
2014. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!