Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy felejtsem el? Vagy ne? 14/L

Hogy felejtsem el? Vagy ne? 14/L

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyon belemenni a történtetbe. A lényeg az, hogy értek az agykontrollhoz és a megérzéseim nem szoktak tévedni (néha sajnos) Mindig olyan fura érzéseim vannak, hogy a kutya, akit még annak idején kinéztem magamnak. Igazságtalanságból került máshoz (a menhely utál minket, mert rájöttünk a piszkos kis trükkjeikre) Ezért odaadták másnak, mikor az még minket illetett volna. A lényeg az, hogy azóta már van egy édi kiskutyám, aki úgy néz ki, mint ő. Nem, mintha nem akarnék 2 kutyát, főleg, mert mindkettő cuki. De ezek csak az én megérzéseim. Viszont nagyon örülnék neki.

2014. febr. 4. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor lényegében mi a kérdés?
2014. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy ilyen infók mellett mit gondoltok? felejtsem el vagy higyek megérzéseimben.
2014. febr. 4. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi van?
2014. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Pusztítsd el agykontrollal a gazdáit.
2014. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D ez nagyon jó, de nem vagyok agresszív. Csak pozitívan. Bármivel vissza tudhatnám vonzani nagyon jó lenne :(
2014. febr. 4. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Most az agykontrollt a megérzéseid miatt írtad, vagy hogy vissza tudsz vele vonzani egy kutyát? Nem értem. Amúgy van gazdája, nem? Miért adná neked? Az ember nem kap meg mindent, amit kinéz magának. És nem is kell mindig az igazságot keresni....azért mert cuki...
2014. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
?? Utolsó: Szerintem félreértetted. Azért írtam agykontrollba, mert olyan téma. Van gazdája, de ellenünk szövetkezik a menhely.
2014. febr. 4. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem agykontrolozz arra, hogy az történik ami mindenki számára a legjobb. Lehet visszaviszi az új gazdája, vagy ellenkezőleg jó gazdája lesz. Neked lehet lesz egy másik kutyusod akit szintén megszeretsz...stb... Az élet majd hozza. A lényeg, hogy mindekinek jó legyen. Lehet a kutyusnak most ehhez a gazdához kellett kerülnie. Én elengedném (a sorsra bíznám) az általam írt első soros gondolattal.
2014. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van részben, de képtelen vagyok elfelejteni őt.
2014. febr. 5. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha kérdezel az nem baj,jogod van hozzá. De akitől a választ várod annak is joga van tudni,hogy mit kérdezel."Mindig olyan fura érzéseim vannak,hogy a kutya,akit még annak idején kinéztem magamnak." Itt pont van Milyen mondat ez? mit akarsz vele?NEM kellemetlenkedni akarok,csak segíteni a mostani és valamely köv. helyzetben.


14 éves lány vagy. Menhelyben vagy.Nem ismerem az ottani körülményeket,de jó indulattal mondom: Ahelyett,hogy búslakodsz azon,hogy két kutyusod nem lehet,inkább örülj annak,hogy legalább egy van

Sajnálom,de egyszer megtapasztalod majd,sokkal több nem szeretem dolog van az ember életében mint jó

Az emberek azt hiszik akkor lennének boldogok,ha lenne nekik: kincs,hírnév,gyönyör. Ez bizony nagy tévedés Goethe 70 évesen mondta: "Ha összeadnám életem boldog perceit,az két hetet nem tenne ki." Pedig neki aztán jutott ebből is,abból is, amabból is Légy szerény. "Csak a szerénynek nem hoz vágya kínt."

2014. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!