Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy felejtsem el? Vagy ne? 14/L

Hogy felejtsem el? Vagy ne? 14/L

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyon belemenni a történtetbe. A lényeg az, hogy értek az agykontrollhoz és a megérzéseim nem szoktak tévedni (néha sajnos) Mindig olyan fura érzéseim vannak, hogy a kutya, akit még annak idején kinéztem magamnak. Igazságtalanságból került máshoz (a menhely utál minket, mert rájöttünk a piszkos kis trükkjeikre) Ezért odaadták másnak, mikor az még minket illetett volna. A lényeg az, hogy azóta már van egy édi kiskutyám, aki úgy néz ki, mint ő. Nem, mintha nem akarnék 2 kutyát, főleg, mert mindkettő cuki. De ezek csak az én megérzéseim. Viszont nagyon örülnék neki.

2014. febr. 4. 19:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a tanácsot. Nagyon is tudom, mi az a kudarc és még nem is vagyok felnőtt. Azért szeretném visszakapni, hogy érezzem végre győztes vagyok az életben 1x. A kutyám pl. mégse szobatiszta és mindent meg akar enni a földről :\
2014. febr. 8. 22:04
 12/12 mustafa33 ***** válasza:
Örülj annak, hogy jó helyen van az is. Amelyik meg nálad van az már hozzád ragaszkodik. Egy élőn lényt nem lehet csak úgy lecserélni mint egy mobilt, mert ez már nem tetszik amaz meg valami mást is tud. A ostani kutyusod mit érezbe ha másnak adnád? Ezt agykontrolozd ki!
2014. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!