Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban egy fontos személy...

Ha álmomban egy fontos személy arra kér, hogy ne felejtsem őt el, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban megjelent egy régi szerelmem, akivel 4 évig voltunk se veled-se nélküled kapcsolatban. Sosem jártunk, mert túl ellentétes a természetünk, de azért azt hiszem fontosak voltunk egymásnak. 2 éve van kapcsolatom, ahol boldog vagyok, néha nagy ritkán beszélek még ezzel a személlyel, de mindig csak szurkálódás meg sértődés a vége, meg veszekedés. Fél évig nem beszéltünk, nem is gondoltam rá eszembe sem jutott, aztán 1 hétig minden nap vele álmodtam, ezután megkerestem beszélgettünk, úgy tűnt minden okés, 3szor találkoztunk, majd megint szurkálódás veszekedés flegmáskodás és most 1,5hónapja megint nem beszélünk. Erre most éjszaka álmomban elém állt, és azt mondta h ne felejtsem már őt el, majd sarkon fordult és elsétált.


Ez mit jelenthet? Vajon ő is gondol rám, és a tudatalattim képes fogni az ő rezgéseit?? (Régebben is volt h egyszerre sms-eztünk, vagy írni akartam pont mikor befutott az üzenet.) Vagy csak én gondolok rá mostanában annyit (mert szoktam), hogy már álmomban is ezzel dobál az elmém.. ? Régebben is álmodtam már vele, de ilyen még sosem volt. Olyan mint egy üzenet. Vagy csak ezt akarom hinni mert ez lenne a jó. Valaki tudja mit jelenthet ez? Segítsen aki ért hozzá!


2013. jan. 19. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

biztos azt hogy ő még szeretné ha rágódnál rajta és kínoznátok egymást ezzel a veszekedős kapcsolattal.

vlsz gondol rád.

nálam, ha a nagypapámmal álmodok aki már meghalt az mindig azt jelenti hogy valami szörnyűség fog történni, készüljek rá fel. ő így jelez nekem (vagy legalábbis az agyam).

valami jelzésértéke tuti van az álmodnak, de mivel minden ember más, mindenki saját álma és jelzésértéke egyénre szabott. neked kell kitalálni.

2013. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pozitív üzenetnek tűnik, de egyszerűen tesztelheted, szerintem mondd meg neki, vagy írd neki, hogy "Bár néha piszkáljuk egymást, azért sosem felejtenélek el".

Szerintem ez egy ártalmatlan gesztus lenne és kíváncsi vagyok, mi lenne az eredmény, talán azért piszkál mert épp ilyesmit szeretne valahogy kicsikarni belőled...Ez egy alternatív megoldás.Ha kipróbálod, kíváncsi lennék, mit szól hozzá.

2013. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
áhh.. én ilyet sose mondhatnék neki.. annyiszor vágtuk egymást falhoz képletesen, hogy ha az egyikünk közeledik is, a másik mindig helyzetben érzi magát és kihasználja a szituációt, hogy visszavághasson vmi előző bántásért.. oda-vissza megy.. magamról tudom hogy ha kedves velem, akkor én is magasan érzem magam és csipkelődni meg bunkóskodni kezdek, közben meg örül a fejem h na most visszakaptad fájjon neked is.. jó lenne kiszállni ebből a csapdából mert sose lesz vége pedig régen nagyon jól elvoltunk kedvesen meg normálisan . és engem bánt is ez az egész.. kicsit elkanyarodtunk az álomfejtős témától de tényleg ha jelzésértéke is volt arra hogy vegyem fel a kapcsolatot ismét, jó lenne ennek vmi olyan módját megtalálni, hogy ne én kerüljek ki "vesztesen".. nem egyszerű :(
2013. jan. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!