Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lenne néhány kérdésem! Illetve...

Lenne néhány kérdésem! Illetve jó lenne ha olyan valaki is írna aki mondjuk hozzám hasonló korban (18) ment el egy ilyen tanfolyamra! Megérné ez nekem? Lehetséges? (folytatás lent) 18/F

Figyelt kérdés
Már legalább egy 1 éve fontolgatom, hogy elmegyek egy ilyen tanfolyamra! Különösebb problémám nincs, inkább csak tanulásra, kisebb egészségügyi dolgok javítására és egy kicsi "lelki ápolásra" használnám! Viszont nem tudom eldönteni, hogy így különösebb/nagyobb probléma nélkül megérné e! Nem vagyok zsugori, vagy ilyesmi, de nem vagyok sajnos olyan helyzetben, hogy "kidobjak" 24 ezer forintot ha esetleg nem lenne eredmény! Tudna ez rajtam nagyobb mértékében pozitívan hatni, nagy mértékben megváltozna pozitívan az életem? (tudom persze ez rajtam is függ) Van olyan, hogy valaki elmegy egy ilyen tanfolyamra és aztán később ezt nem tudja kamatoztatni? Például egy picit szeretnék magamon is változtatni, félénk, stresszes (szóval nagyon sok hülyeségen hosszú ideig stresszelek) eléggé döntésképtelen vagyok! Ezen lehetne ezzel változtatni?Illetve még egy kérdésem lenne: Nem tudom magáról a tanfolyamról mennyire lehet beszélni!Nekem több ismerősöm is volt, és azt mondták, hogy a tanfolyam vége felé, volt egy olyan "feladat", hogy mindenki keressen egy olyan ismerőst/rokont akinek van valami betegsége!Írjon róla adatokat, hogy mi baja van stb és amikor legközelebb visszament valakivel párba kellett állni!Egyikük lement alfába(most biztos hülyeséget mondok) és úgy, hogy nem nézett bele a párja jegyzetébe felsorolta, hogy a párja rokona/ismerőse kb hány éves,hogy néz ki és mi a baja!Majd persze párcsere!Tényleg volt ilyen?Nem vagyok az a földhözragadt típus, de ez még nekem is elképzelhetetlen! :)

2014. febr. 14. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond az agykontrollal, hogy valami olyasmin alapul, hogy belül szajkóznod kell magadnak dolgokat és akkor az úgy is lesz. És ez kicsit oda vezet, hogy teleszpemmeli a mentális életedet ilyen szeméttel.


Én sacc 17 lehettem amikor voltam. Annak örülök, hogy láttam mi ez, de a fentiek miatt inkább ártott mint használt.


Ezen a félénkségeden, stresszeléseden azzal tudsz segíteni, ha belemész ilyen kínos helyzetekbe, ha begyakorlod, megszokod, hogyan lehet létezni, cselekedni ilyenkor. Szóval vedd észre mikor vagy döntés helyzetben és válaszd a kínosabbat, cikisebbet :D


A döntésképességet is be lehet gyakorolni. Ha megkérdezi anyád, hogy mit főzzön, akkor is mondj valamit, ha tökmindegy :D

2014. febr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha változtatni akarsz,akkor NE agykontrollra menj.Ha fizetni is hajlandó vagy érte,akkor ne agykontrollra menj!Van ilyen is:

[link]

2014. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen megéri
2014. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!