Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz, hogy ha valami negatív...

Igaz, hogy ha valami negatív dolgot álmodtam, pl. álmomban elhagyott a barátom, vagy vmi hasonló, akkor az a valóságban pozitívat jelent?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2014. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem feltétlenül. Az álomnak eleve több jelentése van. Jelenthet jót és rosszat is, de tőled függ, te minek sorolod be, vonsz-e le belőle tanulságot vagy sem. Persze van, hogy úgymond megálmodod a jövőt, de ez megint más kategória, és nem biztos, hogy te akkor rögtön tudni fogod, hogy ez a jövő volt. Valószínűleg, sőt... biztos, hogy akkor fogod tudni, tényleg azt álmodtad-e meg, amikor már bekövetkezett.
2014. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aligha.
2014. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kb.2 évvel ezelőtt egy fiúba voltam szerelmes. Féltékeny voltam, mert tudtam, hogy egy lánnyal nagyon közeli a kapcsolatuk. Álmomban a fiú hozzám közeledett, hozzám simúlt, a valóságban pedig pont az ellenkezője következett: ma már eggyütt jár a lánnyal.

Hál Istennek, elém toppant egy fiú, aki igaz, hogy lélekben tudott még csak közeledni, de ő megérintette a lelkem, nagyon szeretem, vele álmomban negatívakat álmodtam. Volt, hogy azt álmodtam, hogy vártam hogy írjon, nem írt, erre reggel arra ébredtem hogy írt. Szóval ezért gondolom azt, hogy ha negatívat álmodtam, akkor az a valóságban pozitívat jelent. Remélem értitek, hogy értem. Én úgy tudom, vannak külön kulcsszavak, hogy mit jelent disznóval álmodni,mit jelent kígyóval, piszkos,-tiszta vizzel álmodni, de az ilyen álmok, amikben nincsennek kulcsszavak, én úgy gondolom hogy ez így van. Ez előbbiek alapján következtettem le, anyum szerint is így van.

2014. febr. 19. 21:26
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, visszatérve a barátomra, akivel negatívat álmodtam, (lekopogom), de valóságban jó a kapcsolatunk. Szeressük egymást, tényleg jól el vagyunk.
2014. febr. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!