Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet azt hogy...

Agykontrollal lehet azt hogy sose hánnyak? Vagy ha igen ne legyen annyira kellemetlen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. De ez nagyon másképp működik mint sokan hiszik Ha elkezded programozni ,hogy sose hányjál akkor például nem kívánod degeszre enni magad, vagy nem akarsz a buliban majd annyit inni,hogy hányjál. Agykontrollal nem lesz senki szuperhős. Ha például megiszol húzóra 2 liter pálinkát akkor hánynod KELL
2014. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(1. vagyok folytatom csak valamiért véletlenül elküldte.)

...,mert ha nem hánysz akkor alkoholmérgezést kapsz (mondjuk 2 liter pálesz után így is-úgyis). Tehát okosan. :)

2014. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És vírus ellen pl calici, szalmonella?
2014. febr. 26. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb szerintem, amivel valóban el tudsz valamit érni, ha azt programozod magadnak, hogy ha beteg vagy és hánysz, attól tisztul a szervezeted, és ez egy szükséges folyamat. Kvázi azt gondold, hogy kihányod a betegséged. Ha erre a gondolatra koncentrálsz, gondolom tudod a bevett folyamatokat, akkor sokkal kevésbé kellene kellemetlennek érezned. :)
2014. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ifjú koromban Édesanyám az agykontroll egy mechanikus formáját alkalmazta nálam, aminek hatására lényegesen ritkábban kellett hánynom. A dolog lényege az, hogy ha a lányok utáni csavargásból (szerenádozás, itókázás) némiképp beállítva értem haza, kaptam egy-két olyan nyaklevest, hogy meglöttyent bele az agyam, aztán jó sokáig elment a kedvem (merszem) az ilyen akcióktól...
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom megoldható-e ,de ha már hánysz ,programozd be magadnak azt , hogy valami finomat hánysz.Akkor nem lesz olyan kellemetlen.
2014. márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!