Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik-e a Vonzás Törvényével...

Létezik-e a Vonzás Törvényével szemben egy úgynevezett Taszítás Törvénye is, amiről esetleg mélyen hallgatnak Rhonda Byrne-ék?

Figyelt kérdés
Ebben a rendszerben minden kettős-elvűen működik.

2014. márc. 20. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

az a baj kedves súr, hogy sok mindent le sem írnak a vizualizációs, és agykontroll könyvekben, vagy aki van olyan nem normális, hogy még arra pénzt is kidob és oktatásra, tanfolyamra elmegy, kicsit mellébeszélnek.

pl

ezeket rossz dolgokra is lehet használni, de ezt a domján féle banda tagadja, pedig sajnos nem így van.

lehetne erről hosszasan írni,de sajnos rengeteg tini jár ide, ők ált , bebüfögnek valamit, és annyi.

2014. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve láttam a filmet a vonzás törvényéről, tehát részleteiben nem ismerem. Maga az elv elég egyszerű, nem is értem miért kell annyira túllihegni. Természetesen, a vonzás és taszítás együttesen formálja a világunkat. Ahhoz, hogy a dolgok létezzenek ebben a világban, folyamatosan ellenállást kell kifejteniük, hogy össze ne keveredjenek a világ többi elemeivel. Ez a megkülönböztetés. A világ sokszínűsége úgy tartható fenn, ha nem engedsz be mindent az életedbe, de a globalizációval ez eléggé a veszett fejsze nyele. Mondj nemet azokra a dolgokra, amiket nem akarsz az életedben, és akkor párszor még megkísértenek, de előbb utóbb elmaradnak.
2014. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Vonzás törvénye alapján gondolkodunk, akkor úgy van Taszítás, ha egy gondolatot teljesen kizárunk az elménkből. nem???
2014. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is egyértelmű, hogy mindezeket a mágikus elvű (!!!) dolgokat lehet jóra és rosszra is használni, sőt: a kettőt el sem lehet választani egymástól.


A vonzás törvényét használva valószínűleg kiáramoltatnak (megnyilvánítanak) egy csomó primitív- (=alacsonyrendű, alantas) vágyat az asztrális térbe,

amelyek, ha kellő ideig táplálják őket,

akkor elkezdik irányítani a kiáramoltató személyeket valamint a hasonló rezonanciájú (=fogékony) személyeket.

(kb. ezt mondanák, akik okkultizmussal foglalkoznak)


Annyi előnye lehet, hogy elkezdik magukat megismerni általa =elkezdik megismerni és megérteni a világunkra ható és a világunkat alkotó energetikai jelenségeket.


Ez a Rhonda egyébként nem tűnik egy „észlénynek“, egyszerűen ott volt (kb.) Hollywoodban =közel lehet a „tűzhöz“ ...


....

„Pár éve láttam a filmet a vonzás törvényéről, tehát részleteiben nem ismerem. Maga az elv elég egyszerű, nem is értem miért kell annyira túllihegni.“


-Így lehet bevonzani a sok-sok dollárt. :-)


...

„Ha a Vonzás törvénye alapján gondolkodunk, akkor úgy van Taszítás, ha egy gondolatot teljesen kizárunk az elménkből. nem???“


-Megmagyaráznád ezt? Kifejtenéd bővebben?

2014. márc. 21. 11:33
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Már eleve a Vonzás Törvénye is egy nevetséges hülyeség, úgyhogy a kérdés értelmetlen.
2014. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. SZóval a vonzás törvénye ugye az, h ha sokat gondolunk valamire, vagy elképzelünk valamit, akkor azt megkapjuk az univerzumtól, ill megtörténik velünk. ergo ha nem gondolunk valamire azt nem kapjuk meg. szerintem az egész Vonzás Törvénye logikátlan hülyeség, kezdve azzal a tök egyszerű példával, h akkor h lehetnének meglepetéspartyk ?? :D
2014. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

ZoltánKvantumfizikus válasza :


Kedves Súr ! alapvetően rosszúl látod. A vonzás törvénye nem energetilai, hanem tisztán informatikai, kvantumfizikai jelenség : amire gondolsz azt hozza létre az univerzum.


ha félsz a betegségtől, megkapod, pont ezért. ha vágy egy házra, autóra, jóra, akkor azt kapod meg, mert ezeket csak bevonzani tudod. Ha nem gondolsz rá nem vonzod be őket. Nem tudsz taszítani !


A spirituális vonzódás és taszítás, azok biológiai és érzelmi vonzalakra vonatkozik és az már valóban energetikei jellegű

2014. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Lol, Súr kontra Zoli, ez jó lesz... Ti ketten jobban túl fogjátok licitálni egymás baromságait, mint bárki.
2014. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

„3as vagyok. SZóval a vonzás törvénye ugye az, h ha sokat gondolunk valamire, vagy elképzelünk valamit, akkor azt megkapjuk az univerzumtól, ill megtörténik velünk. ergo ha nem gondolunk valamire azt nem kapjuk meg.“


-Értem már. Ez a mágia alaptörvénye. Ez szerintem igaz.

Ez a Rhonda egy“zseni“, hogy pár alapvető információból egy halom könyvet képes írni. Vissza fognak ütni rá a szerepei - az lesz a sorsa. (!!!)

(mivel mindig ugyanazt a szerepet játssza =rögzült ... tehát keményedni és törni fog ... ezt teszi a túl sok dollár és a felpörgetett biznisz)


„Kedves Súr ! alapvetően rosszúl látod. A vonzás törvénye nem energetikai, hanem tisztán informatikai, kvantumfizikai jelenség : amire gondolsz azt hozza létre az univerzum. “


-Igazad van Zoltán, teljesen egyetértek. Az a baj, hogy mindig valami új nevet adnak ugyanannak a gyereknek. Ezért nem értettem elsőre.

Rendelnek ugyanahhoz egy új nevet és mindjárt termék lesz belőle.

2014. márc. 21. 22:12
 10/24 A kérdező kommentje:

Tisztelt Vonzás-hívők! Ezen gondolkozzatok el, hogy igaz-e:

(ezt egy olyan ember írta le, aki konkrétan saját maga megtapasztalta - a saját elmondása szerint - a fizikai univerzum néhány kisebb szabályának átmeneti felülíródását... itt most komolyabb dolgokra gondolunk, mint a vonzásosok tapasztalatai):


Itt van szó a "reaktív módon keletkező elme" növekedéséről:


"Viszont a beavatkozás megnövekedésének negatív hatásai is vannak. A tudatalatti reaktív gondolataid a végzetedet is megteremthetik, nem csak a kívánságaidat. "


(Ken Ogger - The Pilot - kb. 3 hónapig volt "kikulcsolódva", ekkor tapasztalt néhány jelenséget)

2014. márc. 22. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!