Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényével kapcsolat...

A vonzás törvényével kapcsolatban, Rhonda Byrne 3 könyvén kívül ( A Titok, Az Erő, A Varázslat ) milyen könyveket ajánlatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kérd és megadatik c. könyvet a Hicks házaspártól. Nekem jobban bevált őszintén szólva mint a Byrne művek.
2013. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalatti csodás hatalma -jóféle könyv
2013. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 allllli válasza:
100%
Olvass ezoterikus, halállal az utáni élettel reinkarnációval foglalkozó könyveket is. Azokból sokkal többet megtudsz h mi miért van. A Titok-féle könyvek nagyon kezdetlegesek azokhpz képest amiket olvastam utána. Pl. Balogh Béla: A végső valóság. Ugyanaz mint a titok csak sokkal tudományosabb és lényegretörőbb.
2013. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cicabali válasza:
50%
forum.sodika.org, itt nagyon sokat beszélgetünk a vonzás törvényéről
2013. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Némethné Nagy Aranka válasza:
85%
Szerintem, ha az olvasottakat át tudod rakni nap mint nap a gyakorlati életedbe, akkor már jó úton vagy és nem igazán van szükséged újabb könyv elolvasására.
2013. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nálam ez vált be: [link]

A lényege, hogy az élete alapvető törvényszerűségeit kell megérteni ahhoz, hogy tudatos és következetes életet éljen az ember. Ha ezt megteszi, akkor kerek életet tud élni, MEGELÉGEDÉSSEL!

2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lacatka ***** válasza:
100%
Carl Sagan: Az éden sárkányai.
2013. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Viskó P. Y.

Mennyei prófécia J.R.

A csendes erő S. W.


ezeket mindenképp ajánlanám. és én is azt mondom érdemes ezoterikus könyveket is olvasni. sokminden mást megtudsz ami hasznos lehet számodra még :)

2013. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Valerka válasza:
100%
Én csak a "titok" konyvet olvastam, nekem tetszett, és én szerintem kőnnyebb az életem, még ha csak egy kicsit is, de pozitivan álok mindenhez, nem tudom mit lehet erol enyit filozni, hisz nekem az alapok beváltak.
2013. márc. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Passiflora ***** válasza:

Abraham-Esther Hicks-Jerry Hicks: Az érzelmek megdöbbentő ereje (CD melléklettel)


[link]


Abraham-Esther Hicks-Jerry Hicks: Belépés a vonzás örvényébe (CD melléklettel)


[link]


Michael J. Losier: Így működtesd a vonzás törvényét


[link]

2013. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!