Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet, hogy rosszul csinaltam...

Lehet, hogy rosszul csinaltam volna valamit?

Figyelt kérdés

Evek ota szerencsetlen vagyok amit szeretnek az altalabna nem sikerul...


Szerettem volna egy evtizedig parkapcsolatot nem jott ossze...

Baratokat is az se jott ossze...Maganyos vagyok...

Palyakezdokent eleg gusztustalanul kirugtak a munkahelyemrol...


Depivel kuzdok evek ota...


Rengeteget tettem magamert,pszichologusok,eletvezetesi tanacsado,siker konyvek,imak,pozitiv gondolkodas.Eddig az ima meg a pozitiv gondolkodas segitett egy darabig.Pl minden nap leirtam h szeretem a munkahelyem,jol erzem magam stb.Aztan ugy tunt minden rendben erre kirugtak...

Nem akartam elhinni...


Volt h leirtam h sok a baratom hittem benne,sok is lett aztan mindenkivel ossze veszes es teljes magany...


Miert van ez?


koszonom.


Valaki tud vmi segitseget?


Koszonom!



2014. ápr. 2. 22:43
 1/9 Laylah ***** válasza:
84%
Sajnálom. :/ Talán rossz helyen vagy, és a nem megfelelő emberek társaságát keresed. Azt szokták mondani, hogy ha a neked szánt úton jársz, nem ütközöl leküzdhetetlen akadályokba. Előtted pedig elég sok van. Mit gondolsz, szerinted miért nincsenek barátaid? Esetleg előítéletesek veled szemben, vagy talán te nem vagy kezdeményező, kommunikatív típus, és görcsösen ragaszkodnál? Elemezd magad kívülállóként (tudom, nehéz elvonatkoztatni, és sérti az egódat sokszor, de szükséges, ha tisztán akarsz látni magaddal szemben).
2014. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt. :)


Hat lehet h nem jo uton jarok...


Igen sajnos tudom h hol a hiba...De nehez valtoztatni...

2014. ápr. 3. 16:48
 3/9 Laylah ***** válasza:
100%
Ha tudod, hol a hiba, akkor dolgozz ki egy módszert magadnak, hogy vissza tudj térni az utadra. Nem kell rögtön radikális változtatásokat tenni, csak szép lassan... :)
2014. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

reszben tudom... de ez csak a problemaim egy reszet oldana meg es nincs motivacoim hozza.. :(


olyan igazi megoldast meg nem talaltam... Neked vmi otlet? :)

2014. ápr. 3. 16:59
 5/9 Laylah ***** válasza:
91%
Nem elég motiváció az, hogy tudod, hogy nem jó az, amiben most vagy?
2014. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

szia kérdező!


Azt probáld elfogadni ami van,ne akarj mást.

Éld az életet a MOST-ban.

És ne a magad elképzelése szerinti jót keresd,hanem "keresd Isten országát,és minden megedatik néked".


Azaz imádkozhatsz azért,hogy mutassa az Útat,hogy vezessen téged,legyél kitartó.Ne add fel,ha nem az elképzelésed szerint történnek a dolgok.

Kérj Hit-et én is azt teszem,hogy "Atyám legyen meg a Te akaratod,és ne úgy ahogy én akarom"

Mert az Isten sokkal jobbat ad annál,mint amit el tudnál képzelni.Békességre vezet.


Ne csak magadnak keresd a vigaszt,hanem te vigasztalj másokat.Lásd meg mások fájdalmát terheit,nélkülőzését,és ne magad körül forogj,segíts ott ahol tudsz.Mert ha adsz,akkor kapsz igazán.Nemcsak anyagiakkal lehet segíteni másoknak,hanem még egy imával is,ha az szívből jön.:)

2014. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso:Koszonom. :)
2014. ápr. 3. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És mozogsz, sportolsz eleget? Állítólag ez jót tesz.

Szerintem olyantól kéne tanácsot kérned aki hasonló helyzetben volt mint te vagy már sikeresen megoldott ilyen problémát.

Az a baj, hogy a pszihiáter/lógusok azok nem voltak olyan helyzetben amibe azok, akiket gyógyítani akarnak, és a könyvírók sem, szóval elég sok a hozzá nem értő.

Nekem az a véleményem, hogy az alap tanácsokon kívül, nem tud több segítséget adni egy olyan ember, aki nem oldott már meg egy hasonló problémát.

Ez a világ nagy rejtélye, hogy hogyan tudjuk meg valakiről hogy ért-e a problémánkhoz, mielőtt még igénybe vesszük a segítségét.


Ha lehetőséged van, akkor tanulj még többet, vagy ha tényleg nincs melód, akkor otthagyhatsz mindent, és valami egész már környezetben vállalhatsz munkát, pl. lehetsz önkéntes, de olyan munkát keress ahol rendes emberek dolgoznak, sokat tudsz kommunikálni, közösség van, elterelődik a figyelmed magadról.

Lehet hogy ez másik országot jelent, de ha nagyon rossz neked, akkor nincs mit veszítened.


Kérdezz sokat, kérj segítséget, aki nem segít, vagy lenéz, túl sokat kritizál, leszid, azt kerüld el....

2014. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso:Koszonom. :)
2014. ápr. 5. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!