Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Működhet akkor is a Vonzás...

Működhet akkor is a Vonzás Törvény, ha egyszerre több dolgot akarok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen nagy dolgokra gondolok, többnyire egymásból következnek, de ha nem tudok konkrétan 1 dologra koncentrálni, akkor lehetséges hogy nem működik?

Ilyenekre gondolok hogy:lakás, állás, magas jövedelem, egészség, szerelem

ezek kapcsolódó dolgok, de ha nem 1 dologra gondolok csak akkor az akadályozhat hogy bevonzzam?


2011. aug. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, az ember sokmindent meg akar változtatni, nem kell sorrendet tartani, természetesen azokra koncentrálj legtöbbet, amelyeket legjobban akarod.
2011. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem haladj lépésenként, habár már azzal, hogy látod az összefüggéseiket, működni fog a dolog.

Sok kívánsággal egyszerre az a baj, hogy úgyis az fog bekövetkezni, amire igazán vágysz, de a többi gondolat keltette zavar gátolhatja a dolgot.

2011. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Manapság büdös a munka.

Ide emberi törvény kell. Tanulj végezz el egy jó iskolát lesz állásod, szeressél dolgozni lesz magas jövedelmed és biztos állásod, ismerkedj járj el otthonról és megtalálod azt akibe beleszeretsz utána meg udvarolj neki és megtalál a szerelem is. Lakásról nem nyilatkozok mert én mai világba hülyeségnek találom már a saját lakás fogalmát ha már nyugatizálódni akarunk.

2011. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, működhet, de csak úgy, ha egyik vágyad nem ellentétes a másikkal.

Mondjuk azt szeretnéd, hogy "Be szeretném fejezni az egyetemet, és külföldön szeretnék dolgozni"

Így lehet, hogy ahhoz meglesz a segítség, hogy befejezd a sulit, de ahhoz nem, hogy ki tudj menni.

Vagy meglesz a lehetőség, hogy kinn dolgozz, viszont azonnal menned kellene, így a sulira nem lenne lehetőség.

Pontosan fogalmazz, hogy az egyik ne üsse a másikat.

Így lehet.

2011. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) kb már tudom hogy fogalmazzam meg magamban h egyik érje a másikat:)
2011. aug. 10. 20:29
 6/6 kriszesz91 ***** válasza:
Hiszitek vagy nem, nekem az első igazi bevonzásom igen nagy volt:D huuuu egy emberkét vonzottam be, méghozzá rendes személyt! akit akartam este akkorát buliztunk hogy na:D az egész pozitív hozzáállás kérdése nem tudom ez hogy működik, de az emberek megérzik, ha magabiztos, kedves, és boldog vagy. És csak a jó dolgok történnek veled a környezetedben. Volt hogy munkahelyen munkatársaim elkültek fütyülősértxD nem volt ott a főnök, és ugye egy picit lehetett lazítani:D elmente ma közeli kisboltba, és az egyik vevő megveregette a vállam o.O nem tudom miért, de aznap igen jó kedvem volt:) csak jó éérzés uralkodott rajtam, és jó dolgok történtek velem, ennyi az egész érezd jól magad, és kész.
2011. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!