Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék olyan meditációt...

Hogyan tudnék olyan meditációt végezni, amivel megidézhetem Mihály arkangyalt és tűzangyal seregét, hogy tisztítsanak meg engem és a környezetem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

Veszel egy kanna benzint, meg gyufát... Várj, várj, ez mégsem lesz jó.


Egy kérdés: megkérdezted a "környezeted" ők mit szólnának a dologhoz? Mert én pl. kifejezetten orrbavágnám aki ideküld egy angyalt.

2014. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Minek ilyen magas labdákat adni? Ülj le, merengj és kész.
2014. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
45%
ez hülyeség... ha JÉZUSBAN hiszel nem lesz semmi baj :) a keresztélységet ne keverjük össze a démoni erőkkel mert a "meditáció" nem Istentől ered.
2014. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

A meditációt az intelligencia felszabadításáért, újra felfedezéséért gyakorolják; egyébként én is. Nem lehet angyalokat megidézni, mert az idézés maga okkultizmus, tehát nem Istentől való, az angyalok viszont igen. Eléggé kétségbe ejtő, hogy démonokat lehet idézni, de ehhez nagy tudással és energiával, rutinnal kell rendelkezned a mágia terén. Ha több, e-körökben ismeretes emberrel összeállsz, talán okítanak. Számolni kell vele, hogy az idézés nagyon nagy felelősséget követel.


A 2. Világháború idején a Német Thule, vagy Vril társaságok egyike megpróbált megidézni egy ősi démont egy kastélyban. A guruk és a segítőik is belehaltak... Persze démon és démon közt is van különbség.

2014. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
Hát először is el kéne készítened Mihály arkangyalt és tűzangyal seregét (vagy valakivel elkészíttetned), mert jelenleg még nem léteznek. Utána el kéne küldened őket valahova, és utána tudnád őket magadhoz hívni. Szóval szerintem viszonylag bonyolult a megvalósítás.
2014. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
A meditáció egy megnyugtató, inspiráló tevékenység, melynek során igen jelentős intelligencia szabadulhat fel. Az elme kikapcsoló gombjának felfedezése csak jó hatással lehet bárkire. Én nem tartom okkultizmusnak, hiszen ehhez nem kell igénybe venned semmiféle gonosz, ördögi erőt.
2014. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#5-ös honnan tudod hogy nem létezik? Várj kitalálom: "mert tudományosan nem bizonyították"... Tisztelet a tudósoknak, de szögezzük le: a világ és maga az élet sokkal összetettebb műszerekkel, számításokkal kimutatható dolgoknál.
2014. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
85%
Szerintem nem kellene szórakozni az angyalok idézgetésével, mert ha nem védekezel rendesen, akkor esetleg nem az jön akit vársz....
2014. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Előző: mindenki magából indul ki...


Kérdező: Mihály arkangyalt és a seregét ilyen problémák megoldására hívni olyan, mintha a szomszéddal való veszekedés elrendezésére iderendelnénk az egész Nato hadsereget. Felesleges és lehetetlen. Hívni kell egy papot, az majd ördögűz, meg amit még szoktak.

2014. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komoly válaszokat.

Nemrég hallottam az angyali idézésről, ez nem mágia, hanem segítségkérés. De nem tudom, hogy kezdjek hozzá.

2014. jún. 12. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!