Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tényleg kamu a villámolvasás?...

Tényleg kamu a villámolvasás? Valakinek segített már?

Figyelt kérdés

Tanuláshoz szeretném használni, meg is vettem a könyvet, elolvastam, próbálgattam,amit írtak benne, de mégsem tudom, hogy miről szól a könyv,amin gyakoroltam a villámolvasást. Akinek segített már ez a módszer az tudna nekem segíteni, hogy mire figyeljek, hol ronthattam el? És akinek ez megy az mennyi idő alatt tanulta meg, sajátította el?

/(Lantos Mihály-Villámolvasás a gyakorlatban)ezt vettem meg./


2014. jún. 26. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

"Tanuláshoz szeretném használni"


Akkor neked villámtanulás kéne, és nem villámolvasás.

2014. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Akinek segített már ez a MÓDSZER"

A villámolvasással nem csak olvasni lehet, ez egy tanulási módszer is. (Abban az esetben, ha tényleg működik). Ezt viszont nem tudom. Elolvastam a könyvet, nem tudok lényegében többet így sem. Kipróbáltam, nem használt. Arra gondoltam, hogy rosszul csináltam valamit. És ha van olyan, akinek ez segített, akkor biztos lennék benne, hogy én csesztem el valamit.

2014. jún. 26. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én voltam tanfolyamon is.. nem mondom h kamu mert ilyet nem merek kijelenteni de h nekem nem ért semmit az biztos :(
2014. jún. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jún. 27. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
A villámolvasás az agykontrollhoz tartozik,kezdd azzal.Nem megy 1-ről a 2-re,idő kell hozzá,türelem és akarat.És hidd el menni fog az.
2014. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Elvben kivitelezhető tanulási fórma, autistáknak megy
2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen,az autisták okosabbak némelyik embernél :) !!
2014. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=OGnBxy_MlKA

Szóval felcsigázta az érdeklődésemet, de nem találtam neten semmit ami segítene ezt elsajátítanom.

Csak annyi hasznosat találtam erről leírva, hogy:

"van a betűolvasás, szóolvasás, és a nagyobb blokkokban való olvasás"

És akkor megpróbáltam hogy nem olvasom ki a szót, tehát csak ránézek, és akkor beugrik hogy mi is van odaírva, de azt nem "olvasom fel magamban", tehát nem "mondom ki", azt a szót egyszerűen csak felismerem. És ez nekem legalábbis így működőképes, sokkal gyorsabban végéreérek szövegeknek, mint alapból. Igaz hogy nem tudom pontosan hogy mi van a szövegben, de a lényeget azt teljesen jól ki lehet így ragadni.

2014. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
21%
7-es! Miért, ők talán nem emberek?
2016. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
1# azt a jo édes eszedet hogy nemvitték már el boncolni. A villámolvasás az egy tanulási forma nem azt jelenti hogy te gyorsbban fogsz olvasni hanem azt hogy a hosszútávú memóriádba jobban benne marad a tartalom. Nem kell átmennie a rövidtávú memória szűrőén hogy csak pár dolog maradjon benne a hosszútávúba. Tehát ennek az a lényege hogy a rövidtávú memóriát kikerülve töltjük bele a hosszútávúba az anyagot. Itt nem olvasunk el egy szót se ez a lényege itt csak felidézünk a beszkennelt szövegből ami már a fotoolvasás része a dolognak.
2019. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!