Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a párommal,1 éve együtt lakunk, de anyukáméknál. Az első 2 év szuper volt, semmi veszekedés, semmi. és mostanában egyre több van, teljesen elhanyagol, leszar mindent, bunkó velem! Hogyan élesszem fel a kezdeti nagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret és nem akar elveszíteni..De szerintem az lehet h nem szeret már annyira, mint régen és természetesnek veszi, hogy úgyis ott vagyok neki, bármit csinál és emellett a saját életét akarja élni? Egyre fontosabbak neki a haverok vagy az autó, bármi, mint én. Pl. inkább elkölti az összes félretett pénzét az autójára meg hülyeségekre, minthogy velem tervezne. Nem érzem, hogy tenne a közös életünkért... Szerintetek?
2014. jún. 26. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ott van a kutya elásva, hogy a te közegedbe kényszerítetted bele. A te szüleid a te házad stb. Nem érzi már magát akkora férfinak.

Gyereketek is van? Te ugyanúgy férfiként kezeled? Nem nyomod el lelkileg stb?

2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van abban valami, mint amit az első ír. Kérdés, hogy hogy viszonyulnak hozzá anyukádék. Tanultok, vagy dolgoztok amúgy?
2014. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem jol teszi. Autora, haverokra kesobb is szamithat, mig egy no csak ratelepszik es megfojtja. En mondom nobe nem erdemes invesztalni, csak arra valok, hogy az ember kikormolja a fingojukat.
2014. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk mindketten és mindketten dolgozunk, gyerekünk nincs. Anyával valamikor jól kijönnek, valamikor nem annyira,de többnyire elvannak. Hát ő azt állítja, hogy nem kap elég szabadságot, de ez nem igaz, mert ha én engedek neki mondjuk 2 napot, akkor ő 5-öt akar, nyújtom a kisujjam és már a karom kellene neki. Meg erre most jött rá, hogy nincs elég szabadsága? Akkor az első 2 évbe miért volt neki ennyi elég? Akkor miért volt figyelmes, törődő stb? Amúgy meg én nem kényszerítettem az én közegembe, én szeretnék külön költözni vele, de ő erre nem törekszik, hanem másra költi azt a pénzt. Valami ötlet, hogy minden a régi legyen?
2014. jún. 26. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ igazam is lett, akaratos vagy, lekezelő vele és elnyomod, ezért unt beléd, előbb utóbb félredug vagy lelép, elhiheted
2014. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!