Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal be lehet vonzani...

Agykontrollal be lehet vonzani a szerelmet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe szerelmes vagyok és én is bejövök neki meg kedvel,de úgy érzem nem olyan mélyek az érzései.

Azt hallottam hogy agykontrollal rengeteg mindent lehet bevonzani.

Nem feltétlen akarom megcsinálni,csak kíváncsi vagyok.



2014. szept. 3. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem terhes vagy.
2014. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem ilyennek kellene lenned,szóval neked nem fog sikerülni.
2014. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, hogy mélyek az érzései irántad, akkor nem is fogod bevonzani. Az Agykontroll egyik legfontosabb "szabályszerűsége", hogy csak azt tudod bevonzani, amiben tényleg, őszintén hiszel.
2014. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

3-as: Hogy őszinte legyek,nem tudom mit érez.Egyik nap folyamatosan keresi a szemkontaktust,mosolyog,mélyen a szemembe néz máskor meg nem is vesz észre.

2014. szept. 3. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ne agy kontrollozz. Tudod mit csinálj?Készíts neki ajándékot,hívd el randira,mosolyogj rá sokat,nézz mélyen a szemébe.Ezek jobbak mint az,hogy koncentrálsz rá.Igen olvastam a vonzás törvényéről,de elárulom neked,hogy az nem egészen úgy van ahogy elmondják.Ha jobban kifejthetném,akkor

-türelmet

-biztonságérzetet

-őszinteséget

-hálát-köszönetet

tanít,egyfajta Bibliaszerűséget,és amíg te abban a tudatban vagy,hogy szinte varázsolsz,addig szimplán csak türelmesen vársz a megfelelő pillanatra,majd teszel egy őszinte lépést,és végül mivel örülni fogsz,pozitív leszel,és így minden jó el fog érni :D

2014. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Aki azt mondta , hogy ezt be lehet vonzani agykontrollal az hülyeséget mondott! Tudod mi az agykontroll? Relaxáció. Egyszerűen pihensz és kikapcsolódsz, nem valami mágikus hülyeség!
2014. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Agykontroll médiumképző, bárki bármit mond. (Szeretik másnak beállítani, mint ami valójában.) Jobb ha bele sem kezdesz. Tudom, mert kipróbáltam és meg is bántam.

A szerelemhez őszineség kell, meg persze ami nehéz ilyenkor, hogy próbáld meg objektíven látni a fiút, hogy ő is őszinte-e veled. Sokan visszaélnek mások érzéseivel.

2015. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!