Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet agykontrollal...

Hogyan lehet agykontrollal elmúlasztani egy viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Erre csak egy újabb szerelem használ.
2014. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lecsillapítod a hormonjaid... Azt kell elérned, hogy az agyadban a hormonszint normálra álljon, nem feltétlen kell új szerelem, vagy gyötrődve átéled, vagy agykontrollal elfelejteted magaddal. Hogy ezt hogyan tedd, azt csak te tudod, ismételheted magadban a szinteden, hogy már nem szeretem, vagy akár csak le is moshatod magadról a fájdalmat egy forrásnál. Ezzel eléred, hogy agyad váltson egyet, és ne termeljen annyi hormont. Egyébként a csokoládé is ki tudja valamilyen szinten egyenlíteni ezt a hormonszintet, a szerelemesek általában ezért vágynak csokoládéra. Csak ne vidd túlzásba. ;)
2014. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pl. vizualizáld, hogy betölt a Fény, a testeden túlérve pajzsként beburkol, a külseje, mint tükör visszaver minden negatív hatást ( a Fényt átengedi), és végül a szerelmed és közted levő szálakat vágd le magadról. Pl. egy aranyszínű fényből álló éles késekkel felszerelt forgó szerkezet levágja a szálakat, amivel összekötötted magad.

Na most tisztelt kollégák kéretik mellőzni a gúnyos megjegyzéseket, ne vegyük el a kedvét a kérdezőnek. :)

2014. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Minek elmulasztani? Miért nem teszel inkább érte, hogy beléd szeressen? Bebizonyították, hogy a szerelem nem csak a véletlen műve hanem direkt is elő lehet idézni.


Keress rá a google-n hogy pl: "hogyan legyen belém szerelmes" és olvasgass egy kicsit a téma után.

Nem kell mindjárt feladni. :)

2014. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyenletesen üsd a fejed a falba, és egy idő után elfelejted.
2014. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint egy éve (lassan másfél) már, hogy véget ért az első nagy szerelmem, de hébe hóba még mindig kísért, akárhogy igyekszem. Jó ötletnek tartom amit az előző hozzászólók írtak (még az utolsót is kipróbáltam, van benne ráció : D), ki is fogom próbálni őket. Amit én eddig tettem, az az, hogy youtubeon végighallgattam és csináltam az agykontroll alapgyakorlatot. Ez arra volt jó, hogy a mellkasomban lévő izzó ólomgolyót -biztos te is ismered ezt az érzést- eltávolítsam. Nekem annyiból van mákom, hogy szüleim sok pozitív gondolatok CD-t hallgatnak, ami hosszútávon közvetve rám is hatással van, valamint én is direkt pozitívan gondolkodom. Nem próbálkozom direkt a szerelem elmulasztásával, inkább más, pozitív dolgokra koncentrálok, Ha úgy tetszik, hagyom (igyekszem...)éhen halni ezt az érzést, azzal, hogy nem vele foglalkozom. : ) Többé kevésbé bevált. ; )

Azt semmiképp sem javaslom, hogy erőltesd, és szándékosan keress új szerelmet, mert lehet abból csak egy pótlék lesz. Hagyd a maguk medrében folyni a dolgokat. ; )

2014. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden dolog ami arra irányul hogy egy múltbéli szakítással foglalkozz hatástalan marad.


Ha a régivel foglalkozol akkor egyszerűen annak adod az energiát ezzel táplálva azt hogy minél nehezebben kopjon ki az életedből.


Az élet a jövő felé halad ezért ha azt akarod hogy elmúljon akkor neked is arra felé kell venned az útirányt.



Az agykontroll nagyszerű dolog ha jól használod.

Én most úgy fogok írni hogy fiú vagy és lány miatt van a szerelmi bánat de természetesen ha fordítva van akkor fiút vizualizálj.


Képzelj el magadnak egy lányt aki jobb mint a régi.

(előfordulhat hogy most őt tartod a legjobbnak a szerelmi bánat miatt de ez a baromság csak addig tart amíg el nem kezd halványulni a dolog)


Szóval képzelj el magadnak egy gyönyörű lányt aki jobb mint a régi, csinosabb, szebb alakja van, sportosabb,kedvesebb, megértőbb, odaadóbb, jobban főz, te vagy neki a legfontosabb a világon stb. attól függően hogy a saját értékrended szerint miket tartasz fontosnak.


Lehet ez egy olyan lány akit magadtól elképzelsz de lehet egy olyan is akit láttál valahol és nagyon tetszik.

Természetesen az utóbbinál tudni kell hogy őt szimbolikusan képzeled el magadnak és nem az ő konkrét személyéhez kapcsolódik a teremtésed.


Ezek után elképzelhetsz egy jó kis történetet hogy jársz-kelsz a nagyvilágban és egyszer csak meglátod ezt a lányt (mondjuk egy könyvesboltban) majd szóba elegyedsz vele, máris van közös témátok nagyon jót beszélgettek és megadja az elérhetőségét.

Te felhívod őt egyeztettek egy első randit egy szép helyen majd jön az első csók.....és így tovább stb.


Minél élethűbb az elképzelés annál jobb természetesen és az ezzel kapcsolatos érzések is egyre élethűbbek lesznek.


Minél többet gyakorlod ezt annál inkább elülteted a tudatalattidban az ideális társ és kapcsolat megtalálását ami azt eredményezi hogy meg is valósul az életedben.


Ezzel párhuzamos mellékhatásként hamar törlődik a nem kívánt személy iránt érzett bánat.


Én 3 kőkemény szerelmi szakításon mentem keresztül és biztosan mondhatom hogy semmit a világon nem tudsz tenni annak érdekében hogy folytatódjon a dolog, és nem is kell mert ez az élet rendje.


Mindenki azt hiszi hogy ez milyen rossz de nem, a szakítással lehetőség nyílik az életedben egy új jobb kapcsolat létrehozására.


Így történt ez velem is mikor az első szerelmem szakított velem, azt hittem vége a világnak hol találok még egy ilyen csodálatos lányt, aztán találkoztam valakivel aki többszörösen múlta felül mindenféle szempontból és alig akartam elhinni hogy ez lehetséges de ha az első szerelmem 10 pontos volt akkor az új lány 270 :-)

2014. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre csak egy újabb szerelem használ


Esetleg a munka, sport egyéb elfoglaltság...


Aki jól elfáradt a napi melóban az ritkán nyavajog a leleke miatt! Örül ha alszik!

2014. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Megjegyző válasza:
Csatlakozom a feljebb írthoz!
2014. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

dehogy,mivel az agyadnak semmi koze nincs a szerelemhez.

max csak az erzelmeid intenzivitasat tudod az agyaddal kontrolalni..

2014. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!