Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találta már meg itt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találta már meg itt valaki élete szerelmét agykontrollal? Vagy hogyan, hol máshol? Merre találjam meg? 18/L

Figyelt kérdés
Légyszi csak azt ne, hogy bulizzak, mert ez felejtős. Ezenkívül minden más ötletet szívesen fogadok.
2009. nov. 10. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Szüleimnek az összes agykontrollos dolog működött, szóval biztos van vmi alapja
2009. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért, mi az az agykontroll? Engem is érdekelne...
2009. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ÉN úgy nagyjából sejtem mi azaz agykontroll, de mi köze annak a szerelmi élethez?
2009. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elképzeled magadnak és megtörténik. Bár lehet csak nekem nem működik..


Akinek működött írjon, vagy aki már megtalálta akkor azt, hogy hogyan.

2009. nov. 10. 20:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és inkább a szerelem dologra írjatok. Köszi!
2009. nov. 10. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:
az agykontroll működő dolog, de csak akkor ha nem kételkedsz és jól csinálod, merthogy az az egész alapja
2009. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"ha nem kételkedsz, működik" a vonzás törvénye(ami hatásosabb, de ember legyen a talpán, akinek van hozzá ereje, és optimizmusa). Az agykontrollra konkrét gyakorlatok vannak, és sokkal könnyebb.
2009. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

az agykontroll nem erre való, így nem is működhet. különben sem lehet "bevonzani" egy másik embert az életedbe, az egyszerűen fekete mágia lenne. már ha létezne.

amúgy a bulizással mi a baj? :) mert anélkül is találhatsz valakit az évek során, de az jelentősen felgyorsítja az eseményeket.

2009. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Én fél éve végeztem el az agykontrollt, azóta megváltoztatta az életemet!

Habár mikor összejöttem még nem tudatosan, de akkor is agykontrolloztam, hogy összejöjjek barátnőmmel: elképzeltem milyen neki ajándékot adni, megölelni, megcsókolni, és igen, a szexet is. Nem tudtam róla, de akkor is már ezeket a technikákat használtam, csak kiforratlanul.:)

Szerintem bejön, érdemes vele próbálkozni, de hinni mindenképpen kell benne, ez kétségtele. Ha kérdésed van dobj nyugodtan levelet, szívesen segítek, van már némi tapasztalatom - meg a sikereket is jó valakivel megosztani.:)

2009. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

az agykontroll nem erre való, így nem is működhet. különben sem lehet "bevonzani" egy másik embert az életedbe, az egyszerűen fekete mágia lenne. már ha létezne.

amúgy a bulizással mi a baj? :) mert anélkül is találhatsz valakit az évek során, de az jelentősen felgyorsítja az eseményeket.


Nem erre való, de hallottam történeteket, hogy működött. De azért jó lenne egy kis megerősítés..

Ha konkrét embert akarok bevonzani csak akkor fekete mágia..de ezzel meghagyom a szabad akaratát.


Nem egy partyfickót akarok azok megbízhatatlanok és komolytalanok meg nem vagyok bulizós típus és különben sem érezném jól magam. Nem egy akárkit akarok magam mellé csak azért, hogy ne legyek egyedül. Nekem ez nem pálya..ilyet én nem játszom.

2009. nov. 10. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!