Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodók! Nektek...

Tudatos álmodók! Nektek milyen SAJÁT technikátok van a tudatos álom eléréséhez?

Figyelt kérdés

Sokan mondták/írták, hogy van saját módszerük, de nem mondták/írták le. Kíváncsi lennék, hogy a ti SAJÁT módszeretekkel, (akár könnyebben) sikerül-e. Lehetőleg azonnali tudatos álom módszert írjatok, de lehetvmás ;) Normális kérdésemre normális válaszokat kérnék. Előre is köszi :) akár ide is leírhatod, de privátban is küldheted.

U.I.: Ha egy meglévő technikát (pl. WILD) "átalakítottatok" azt is küldjétek :D



2014. okt. 5. 11:51
 1/10 hidra12 ***** válasza:

Nekem volt:) láttam az udvarom de tudtam hogy álmodom és kinyitotam a szemem:)

Akkor horror filmet néztem és ilyesztő volt:D

2014. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre xdd
2014. okt. 5. 22:37
 3/10 Farkas András D. ***** válasza:
100%
Nekem az első tudatos álmom akkor volt, amikor bealudtam egy mély meditációba, akkor jutott eszembe mi lenne ha meditációs állapotba vagy hasonló mély transzba esnék és aztán elaludnék, nekem bevált, az álomban befolyásom van a dolgokban, órákkal később ébredek és rengeteg dologra emlékszem, én általában iszok előtte egy teát, majd meditáció vagy önhipnózis, aztán ha bealszok általában jön az álom. - nem tudom neked beválik-e, de sok szerencsét a módszerekhez :)
2014. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ezt a meditációt vagy önhipnózist hogy kell? Kicsit későn írok xd
2014. okt. 6. 02:33
 5/10 hidra12 ***** válasza:
Nem alundi kellet volna nekked 2órakor?
2014. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hidra12 ***** válasza:
:D
2014. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De csak nagyon nem tudtam aludni, próbáltam, de nem ment.. Suli is volt és még szerepeltem is egy okt. 6.-ai iskolaünnepségen. Szerintetek? xdd Semmit se tudtam aludni :/
2014. okt. 6. 16:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondolhatod milyen fáradt vagyok xdd
2014. okt. 6. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Én leszedtem a hemi sync lucid dream series hanganyagot
2014. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem mindig magától sikerül. Ha meg horrort álmodok és tudom hogy egy álom akkor át alakítom :D Mármint a horrorból valami miatt valami jó lesz!
2016. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!