Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Három hete volt abortuszom....

Három hete volt abortuszom. Tegnap este valami ijesztő dolog történt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pontosabban : már nincs semmi fájdalmam és nem is nevezhető vérzésnek inkább csak ilyen pecsételésnek,és barnás színű folyás. Tegnap este amikor cseréltem ki a tisztasági betétet akkor valami hússzerű kis darabka esett ki a hüvelyen.Megnézegettem hogy nem e alvadt vér.de nem az volt.Nem fáj semmim és most sem vérzek mi lehet ez?
2014. febr. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább szövetdarabka volt? Háromszor szültem, és mindháromszor találkoztam ilyesmivel. Apró, 1-2 cm nagyságú, szabálytalan alakú kis valami. Nem vér, hanem darabka. Én sosem akadtam fenn rajta. Ha szülés után lehet, akkor szerintem abortusz után is.
2014. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is egy szövetdarabka . Köszi a választ megnyugodtam
2014. febr. 1. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
2! Inkább ne írtál volna!Mire jó ez?
2014. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éppen még beleférhet, de nézess már egy uh-t valamikor. Amennyiben nem tisztultál ki teljesen, akkor kéne kezdeni valamit a dologgal, mert lehet még szövődménye (nekem is volt abortuszom, innen tudom, azt mondták, hogy akkor kell orvoshoz fordulni, ha ilyennel találkozom, amit te leírtál, vagy lázas leszek).
2014. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, a lényeg lemaradt persze: nekem is volt egyébként ilyen, akkor, és nem csak egyszer, hanem többször is, kaptam rá méhösszehúzó cseppeket. Nem okozott gondot, van azóta egy 2 éves lányom hála Istennek.


jobbulást Neked!

2014. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. febr. 1. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha aggaszt, ha görcsölsz, ha a hőd 37,5 fölé menne, akkor keresd fel a nőgyógyászt. Amúgy szülés után nekem is volt, méhnyálkahártya, szövet darab. Ne aggódj miatta. Mihamarabbi testi-lelki felépülést.
2014. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Az abortusz gyilkosság...
2016. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!